Turnyro „Prienai – smiginio sostinė 2022“ nugalėtojas – prieniškis Mindaugas Barauskas

Mindaugas Barauskas ir Darius  Labanauskas

Mindaugas Barauskas ir Darius Labanauskas

Lapkričio 27 d. Prienuose, sporto klubo „Stadionas“ patalpose, vyko geriausių šalies klubų smiginio žaidėjų turnyras „Prienai – smiginio sostinė 2022“. Tai buvo smiginio dienų Prienuose tęsinys.

Šeštadienį Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos sporto salėje praūžė smiginio turnyras „Prienų taurė“, kuriame buvo keletas netikėtų rezultatų. Iš kovos dėl apdovanojimų buvo eliminuotas prieniškis Mindaugas Barauskas, o finalo susitikime Laimis Zubavičius įveikė šalies smiginio lyderį Darių Labanauską.

Sekmadienį 16 stipriausiųjų šalies klubų deleguotų žaidėjų susikovė dėl rimto prizinio fondo. Žaidėjai buvo suskirstyti į 4 grupes, kuriose varžybos vyko rato sistema. Dvi pirmąsias vietas grupėse užėmę žaidėjai susikovė ketvirtfinalio kovose. Į pusfinalį, kuris vyko restorane „Food House“, pateko Laimis Zubavičius, Gintaras Gurauskas, Mindaugas Barauskas, Mindaugas Viskontas.

Laimis Zubavičius pirmajame pusfinalyje užtikrintai įveikė Gintarą Gurauską (5:0). Antrajame susitiko prieniškis Mindaugas Barauskas su Mindaugu Viskontu ir vietinių sirgalių džiaugsmui mūsiškis iškovojo pergalę (5:2). Finalinis susitikimas tarp Laimio Zubavičiaus ir Mindaugo Barausko baigėsi prieniškio pergale rezultatu 6:3.

Paskui įvyko parodomasis žaidimas tarp turnyro nugalėtojo Mindaugo Barausko ir smiginio profesionalo Dariaus Labanausko.

Šį kartą Darius Labanauskas buvo stipresnis. Jis įveikė prieniškį rezultatu 6:3.