Trečioji Mokytojų dienos regata. Veiveriškių triumfas

Gelbėkit vaikus

Spalio 1 d. gamta padovanojo visiems nuostabų orą, o organizacinis Mokytojų dienos regatos komitetas – nuostabų sveikatingumo renginį.

Pasak šio renginio sielos Aido Aldakausko, pagrindinis regatos tikslas – suburti kartu mokytojus ir mokinius bei aktyviai sutikti mokytojų profesinę šventę.

Įveikti 8 km distanciją Nemunu prieš srovę nuo Birštono prieplaukos iki Žiburio kalnelio Prienuose ryžosi 7 komandos. Tiesa, dviems komandoms (savivaldybės darbuotojų ir „Žiburio“ gimnazijos mokytojų) reikėjo įveikti trumpesnę distanciją ir jos varžėsi tik tarpusavyje. Savivaldybės irkluotojai distanciją įveikė pirmieji.

Įdomi kova vyko tarp 5 didžiųjų vikingų „Žalčių“ valčių. Šiemet dėl mero taurės kovojo Birštono, „Žiburio“, Veiverių T. Žilinsko, Jiezno gimnazijų ir „Revuonos“ vidurinės mokyklos komandos. Dėl nežinomų priežasčių regatoje atsisakė dalyvauti Išlaužo pagrindinės mokyklos irkluotojai. Į kvietimą neatsiliepė ir Stakliškių vidurinė mokykla.

8 km distanciją greičiausiai įveikė Veiverių T. Žilinsko gimnazijos atstovai, kuriems Mero taurę įteikė savivaldybės meras Vytas Bujanauskas. Jų pergalė daug kam buvo netikėta.

„Žiburio“ gimnazijos irkluotojai distanciją įveikė antri, birštoniškiai – treti. Regatos favoritai Jiezno irkluotojai buvo tik ketvirti. Paskutinieji distanciją įveikė revuoniškiai. Visi ją įveikę buvo apdovanoti diplomais už ryžtą.

Antroje Mokytojų dienos regatos dalyje susirinkusiems koncertavo jaunimo grupės. Renginio tikslas buvo pasiektas – linksmai pabuvota kartu.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti