• KvitrinaiBirstono_siluma_Logo-536x322  btn-3001

   

   

   

   

Trečiasis Prienų rajono pirmenybių turas toliau stebino – „Pozityvūs“ traiškė varžovus lyg buldozeris

pfc1

kvitrina.com

Birželio 7 d. Prienų centriniame stadione vykęs trečiasis Prienų rajono futbolo čempionato turas vėl buvo paženklintas „Pozityvūs“ komandos pergalingu žaidimu.

pozityvūs

Veiverių krašto komanda eilinį kartą sutraiškė savo varžovus. Šį kartą prieš ją bejėgiai buvo Jiezno futbolininkai (10:0).

Įvarčius mušė: Mantas Mykolaitis, Tomas Rastutis (3), Ignas Rastutis, Renatas Duonginis, Laimonas Gudžius, Eivydas Bučelis, Rytis Gaidys, Giedrius Savukaitis.

„Stadiono“ ir „Kalniečių“ priešprieša baigėsi Birštono komandos pergale (6:3). „Stadionui“ 2 įvarčius pelnė Gediminas Maceina, vieną – Julius Abraitis. „Kalniečių“ gretose pasižymėjo Edvinas Stražnickas (3), Evaldas Daukševičius (2) ir Tomas Mockevičius.

„Ringio“ futbolininkai buvo stipresni už „Rūdupio“ komandą (6:3). Į Žilvino Bajoro, Luko Zagursko ir Povilo Damyno įvarčius balbieriškiečiai atsakė Almanto Ragucko, Dovydo Juodsnukio, Aurelijaus Jodaugos, Martyno Sakavicko (2) ir Edgaro Mieliausko taikliais smūgiais.

„Ąžuolo“ vyrukai pagaliu pasiekė pirmąją pergalę. Jie 4:2 įveikė „Gelgaudiškių“ komanda ir pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą (4 taškai).
„Ąžuolo“ komandoje įvarčiais pasižymėjo Kęstas Liepa, Povilas Šaltis, Donatas Mekionis ir Edvinas Vaitmonas, „Gelgaudiškių“ – Deimantas Samajauskas ir Vilius Žiūras.

Po trijų turų vienvaldžiais lyderiais tapo „Pozityvūs“ futbolininkai (9 taškai). Antrąją ir trečiąją pozicijas užima „Ringio“ ir „Kalniečių“ komandos. Jų sąskaitoje po 6 taškus.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

 1. Ceskas

  Kodel nepamineta, kad stadiono zaidejas buvo isvytas is aikstes anto kelinio pradzioje? O pozityvus veiveriu krasto futbolininkai?! Nu jei kaunas yra veiveriu krastas tai tada tikrai taip :D

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti