Traumų išretintas „Stadionas“ skaudžiai pralaimėjo

IMGP8207

kvitrina.com

Prienų futbolo čempionato antrojo rato antrajame ture jokių sensacijų neįvyko. Laimėjo tos komandos, kurioms pergalės ir buvo prognozuotos. Tiesa, neturėjus informacijos, jog „Stadiono“ komandoje dėl traumų iškrito 3 pagrindinės sudėties žaidėjai, tikėtasi kitos kovos. Bet traumos padarė rimtas korekcijas, ir „Stadionas“ buvo bejėgis prieš „Ringio“ futbolininkus (0:4). Tiesa, „Stadiono“ gretose raudoną kortelę gavo Justas Šerkšnas ir tai dar pablogino prieniškių situaciją. „Ringio“ komandoje pasižymėjo Mantas Jodelis, Rokas Naujalis, Dovydas Juodsnukis, Tautvydas Kantautas.

Futbols_prienai_rezultatai II ratas

Dar didesniu skirtumu pralaimėjo „Ąžuolo“ komanda. Daugkartinis tokių varžybų nugalėtojas net 1:8 nusileido čempionato lyderiui „Pozityvūs“ komandai. Paguodos įvartį Prienų komandai pelnė Augustas Stravinskas. Veiverių komandoje, kaip jau tapo įprasta, įvarčius mušė Tomas Rastutis. Šį kartą jo sąskaitoje 4 į varžovų vartus pasiųsti kamuoliai. Dar keturis įvarčius pelnė Ignas Raštutis (2), Eivydas Bučelis ir Giedrius Savukaitis.

pfc1

Kiti du susitikimai buvo žymiai atkaklesni. „Kalniečiai“ (Dainius Bartašiūnas (2), Rytis Zverevas, Evaldas Daukševičius) kovingose rungtynėse 4:3 sugebėjo palaužti ambicingus „Jiezno“ (Gintaras Pilikauskas (2), Artūras Kaminskas) futbolininkus.

IMGP8557

„Rūdupiui“ sunkiai sekėsi rungtynėse su „Gelgaudiškio“ komanda. Nuginkluoti varžovų vartus pavyko tik du kartus ir tai padarė Povilas Damynas ir Vakaris Katukevičius. „Gelgaudiškio“ futbolininkai atsakė vienu tiksliu smūgiu (Airidas Bablaitis). Šiose rungtynėse geltona kortelė buvo parodyta Tadui Simanavičiui.

Po 9 turų čempionate pirmauja „Pozityvūs“ komanda (27), kuri net 8 taškais lenkia „Rūdupio“ futbolininkus (19). Trečioje pozicijoje įsitvirtino „Ringio“ komanda (15).

football-1_original

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti