•  

     

     

     

     

Tradicinio Juozo Palionio šachmatų turnyro nugalėtojai – vilniečiai 

DSC_1261

kvitrina.com

Gegužės 25 d. Birštono Kurhauze vyko, jau tapęs tradiciniu, šachmatų turnyras, skirtas Seimo nario Juozo Palionio atminimui. Jį rengė Juozo Palionio labdaros ir paramos fondas kartu su Birštono sporto centru. Šiemet į turnyrą atvyko 61 šachmatininkas iš Alytaus, Birštono, Kauno, Marijampolės, Prienų ir Vilniaus. Varžybos vyko prie 32 lentų. U10 grupėje nugalėtojai išaiškėjo po 7 turų, kitose grupėse – po 9. Smagu ir tai, kad į turnyrą atvyksta ne tik jau „patyrę vilkai“, bet ir jaunimas.

DSC_1258

Komandinėje įskaitoje šiemet geriausiai pasirodė Vilniaus I komanda (21 taškas). Jų atstovai savo grupėse iškovojo dvi pirmąsias ir vieną trečiąją vietas.

DSC_1259

Antri liko Birštono šachmatininkai. Danutė Urbanavičiūtė, Robertas Travkinas ir Kazimieras Senavaitis surinko 15,5 taško. Trečioji vieta atiteko kauniečiams (15 taškų).

DSC_1253

Vyrų grupėje nugalėjo Aleksandras Šalna (8,5 taško) iš Vilniaus I komandos. Tarp moterų geriausiai pasirodė Danutė Urbanavičiūtė (5 taškai).

DSC_1255

U16 grupėje nugalėjo Ieva Šitkauskaitė ir Ugnius Remeika. U10 grupėje geriausiai pasirodė Vytenis Remeika ir Rugilė Remeikaitė. Šioje grupėje trečiąją vietą iškovojo Birštono atstovė Ugnė Vegelytė.

Geriausią rezultatą iš birštoniečių parodė Robertas Travkinas (5,5 taško).

Turnyrą organizavo Juozo Palionio labdaros ir paramos fondas su visuomeninės organizacijos „Birštono šachmatų gerbėjai“ pagalba.

DSC_1256

Pasak Danutės Urbanavičiūtės, J. Paliono vardo turnyras vyko penktą kartą ir jame dalyvavo aukšto lygio šachmatininkai. Apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo J. Palionio labdaros ir paramos fondo vadovė Edita Palionytė, Birštono savivaldybės Tarybos narė, Seimo nario Andriaus Palionio padėjėja Valė Petkevičienė.

 

Stasės Asipavičienės nuotraukos

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti