Tradicinio dvejetų petankės turnyro Birštono mero taurei laimėti nugalėtojai – Robertas Travkinas ir Evaldas Kievišas

Gelbėkit vaikus

 

Robertas Travkinas,  Evaldas Kievišas

Robertas Travkinas, Evaldas Kievišas

kvitrina.com

Rugsėjo 9 d. Birštono petankės aikštyne vyko tradicinis dvejetų petankės turnyras, kuriame dalyvavo 14 komandų iš Kauno, Šiaulių ir Birštono.

Kurortui atstovavo 6 petankės žaidėjai: Irma Gedminaitė, Paulius Bagdanavičius („Ferrum“), Kęstutis Pranculis, Linas Andriekus („B2), Vytautas Gedminas („Visi pinigai“), Robertas Travkinas („Talša“).

Po keturių atrankos turų paaiškėjo, jog už finalinio aštuntuko liko „Ferrum“ ir „B2“ komandos. Jos dalyvavo paguodos turnyre ir iškovojo I (9 vieta bendroje įskaitoje) ir II (10) vietas. Dar dviejų Birštono atstovų komandos „Talša” (Robertas Travkinas ir šiaulietis Evaldas Kievišas) ir „Visi pinigai“ (Vytautas Gedminas ir kaunietis Gytis Neverauskas) žaidė finaliniame etape. Labai gerai sekėsi „Talša“ dvejetui, kuris savo varžovus tiesiog sutriuškino. Robertas Travkinas su Evaldu Kievišu 12:1 įveikė „E261“ komandą, 13:4 ‒ „Karstus“, 13:3 ‒ finale „Caro žvaigždes“ ir tapo turnyro nugalėtojais.

Vytautui Gedminui ir Gyčiui Neverauskui finalinis etapas susiklostė prasčiau. Jie ketvirtfinalyje 6:13 nusileido „VP“ dvejetui. Paskui 13:1 sutriuškino „13“ komandą, bet kovoje dėl penktosios vietos buvo bejėgiai prieš „E261“ porą ir liko šešti.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti