•  

     

     

     

Tradiciniame petankės turnyre Birštono mero taurei laimėti – įspūdinga „geležinių“ pakumpriškių  pergalė

IMGP1744

kvitrina.com

Rugsėjo 12 d. vyko tradicinis petankės turnyras Birštono mero taurei laimėti. Į kovą stojo aštuonios dvejetų komandos iš Birštono, Kauno, Vilniaus ir Prienų rajono. 

Praeitais metais „Mero taurė“ buvo įteikta Irmai Bagdanavičienei ir Pauliui Bagdanavičiui. Šiemet pora atvyko ginti savo titulą. Tiesa, jie abu gyvena Pakumprio kaime (Prienų rajonas) ir dabar „Ferrum“ atstovauja šiam kraštui. 

Šiais metais buvo nutarta žaisti be atrankos etapo ir nugalėtojus išsiaiškinti rato sistema (kiekviena komanda žaidžia su visais varžovais). Nors į turnyrą atvyko nemažai patyrusių petankės žaidėjų, „geležinis“ dvejetas iš Pakumprio kaimo niekam nepaliko jokių vilčių ir iškovojęs visas 7 pergales antrus metus iš eilės tapo „Birštono mero taurės“ turnyro nugalėtojais. Iš viso tai jau ketvirtas Irmos ir Pauliaus šiame turnyre iškovotas titulas. 

IMGP1595

Po septintosios pergalės Irma ir Paulius paatviravo apie turnyrą. Anot jų, visos komandos buvo savotiškai stiprios, bet, matyt, jų nusiteikimas buvo geresnis, todėl jie laimėjo visus susitikimus. Pauliaus teigimu, susitikime su „Šacho“ komanda buvo apylygė kova ir tik pratęsime pavyko išplėšti pergalę rezultatu 9:7. Irma pritarė partneriui, bet pastebėjo, kad kituose susitikimuose rimtų problemų nebuvo. 

Antrąją ir trečiąją vietas užėmė komandos, kurios surinko po 5 pergales. Tarpusavio susitikime „Kauno“ (Vytautas Gedminas, Gintaras Labanauskas) dvejetas 13:6 įveikė „Sipeco“ (Mangirdas Bigenis, Rolandas Vaitauskas) komandą ir „Kaunui“ atiteko antroji vieta, o „Sipeco“ liko trečia.

Simbolinį „Paguodos“ turnyrą laimėjo „Brooklyn“ komanda (Julija Bruklienė, Jurijus Bruklys). 

Birštono dvejetas „B2“ (Linas Andriekus, Kęstutis Pranculis) bendroje įskaitoje užėmė 6-ąją vietą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti