Tomas Gaidamavičius: „Komandos komplektavimas vyksta. Kitos savaitės pabaigoje pradėsime ruoštis sezonui“

gaidamavicius_tadas-2-536x321

Karolis Urba

Krepšinio klubą „Prienai“ sudrebino permainos. Klubo direktoriaus pareigas perėmė verslininkas Marius Milaševičius. Naujasis vadovas subūrė ir savo komandą, kuri pradeda rūpintis marketingu, finansais ir naujų rėmėjų pritraukimu.
Pagrindiniai komandos „Labas GAS“ rėmėjai patvirtino savo įsipareigojimus ir vyriausiasis treneris Tomas Gaidamavičius gavo žalią šviesą formuoti komandą naujajam sezonui.  Pasak trenerio, naujai formuojamoje komandoje bus bandoma išlaikyti jaunystės ir patirties balansą. „Vyksta pokalbiai, derybos, kol kas nenorėčiau vardinti pavardžių, bet jau kitą savaitę norime pradėti pasiruošimą sezonui. Formuosime 12 žaidėjų ekipą“, – teigė Tomas Gaidamavičius. Anot jo, reikalai stipriai pajudėjo į priekį, kai klubo vairą perėmė naujasis vadovas.

Permainos džiugina ir Prienų rajono savivaldybės merą Alvydą Vaicekauską. Primename, jog savivaldybė yra didžiausias klubo rėmėjas. Ką gi, ledai pajudėjo, komanda gali pirkti naujus žaidėjus. Tam skirta konkreti suma. Žiūrint, su kokiu užsidegimu darbo ėmėsi naujasis klubo vadovas, reikia tikėti, jog ir sirgaliai grįš į areną. Jų buvimas ne tik palaiko klubą finansiškai, bet ir daug reiškia morališkai. Būkime su komanda ir jinai pradžiugins geru žaidimu.

Taip pat skaitykite