•  

     

     

     

Tikslingos ir paprastos dovanos – raktas į vyro širdį

unnamed

Dovanų pirkimas vyrams yra išbandymas kiekvienai moteriai. Dabar, kai gražiausios atostogos ir progos jau ne už kalnų, pats laikas pradėti galvoti, ką padovanoti mylimam žmogui. Deja, universali dovana patiks ne visiems, tačiau pateiksime keletą naudingų patarimų, kurie padės greičiau apsispręsti, ką padovanoti, kad jūsų vyras nuoširdžiai džiaugtųsi atidaręs dovaną, o ne priverstinai džiaugtųsi rodydamas dėkingumą. Tad visoms dailiosios lyties atstovėms reikėtų prisiminti vieną paprastą nerašytą taisyklę: vyras dovanų tikisi gauti kažką tokio, ką galima praktiškai panaudoti.

Dauguma moterų slapčia svajoja gauti rožių kalną ar rasti namuose romantišką vakarienę žvakių šviesoje, todėl kartais nusprendžia nustebinti savo vyrus mielomis smulkmenomis. Nepaisant to, praktika rodo, kad vyrus erzina sentimentalios ir visiškai nerealios dovanos. Todėl visos dailiosios lyties atstovės turėtų prisiminti paprastą nerašytą taisyklę: vyrai nori gauti dovanų, kurias būtų galima praktiškai įgyvendinti. Todėl, jei nuspręsite pasinaudoti šiuo pasiūlymu, puikiai tinka šios praktiškos ir dažnai naudojamos dovanos:

  • Jei vyras mėgsta amatus ir dažnai susiranda darbą namuose, padovanokite jam įrankių dėžę, nes anksčiau ar vėliau jis pats ją nusipirks. Tiesa, prieš perkant tokią dovaną verta atidžiau pažvelgti į tai, ko jam iš tikrųjų reikia, ko neturi, kas bus naudinga.
  • Jei vyras mėgsta žiemos naktis leisti žaidimų konsolėje, padovanokite jam žaidimą ir prisijunk prie jo. Kas žino, galbūt jums tikrai patinka toks laiko leidimo būdas, tiesa?
  • Jei vyrui patinka prabangos prekės ir aukštos kokybės daiktai, padovanokite jam naują piniginę; jei vyras labiau mėgsta gulėti lovoje savaitgalio rytais ir nenori nusivilkti pižamos, padovanokite jam patogų ir šiltą chalatą. Ar norite, kad chalatas būtų išskirtinis? Įsitikinkite, kad ant jo yra išsiuvinėti vyro inicialai.
  • Jei vyras išeina iš namų be kvapo, po skutimosi padovanokite jam mėgstamų kvepalų ir losjono.

Nepamirškite, jog dovana turi būti skirta būtent jam

Rinkdamos dovanas vyrams, moterys dažnai pirmiausia galvoja apie save ir savo norus, pavyzdžiui, atsiunčia du baleto bilietus, net jei mylimasis negali to pakęsti, arba nusiperka brangų butelį vyno, net jei vyras mėgsta viskį ar konjaką. Tai didelė klaida! Kiekvienas vyras turi tam tikrą pomėgį, leidžiantį atsipalaiduoti, pamiršti kasdienius rūpesčius ar atsipūsti nuo varginančio kasdienio gyvenimo. Todėl dovana turėtų būti skirta vyrui, o ne tau. Tai parodys jūsų susirūpinimą ir supratimą.

Geriausia dovana vyrui – dovanų čekis, kurį galite rasti beta.lt. Jei neturite fantazijos, galite palikti dovaną išsirinkti pačiam vyrui, tačiau galite jam išrinkti SPA procedūras, ekstremalų sportą ir daugybę kitų pramogų. Žmogaus gyvenimo būdas, mėgiamos veiklos, laisvalaikio leidimo ypatumai yra puikus rodiklis, padėsiantis reikšmingai susiaurinti pasirinkimų lauką.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti