•  

     

     

     

     

Tarptautinio stalo teniso turnyro Prienuose populiarumas auga kaip ant mielių

IMGP0237Viktoras Arbačiauskas

Šiemet ketvirtąją kartą Prienai priėmė tarptautinį stalo teniso turnyrą, kuri organizuoja stalo tenisininkų asociacija „Vienuolika“. Jai priklauso ir geriausiu Prienų stalo tenisininku tituluojamas Linas Žilevičius, ant kurio pečių gula visas techninis turnyro pasiruošimas.
Pasak varžybų vyr. teisėjo, asociacijos „Vienuolika“ vykdomojo komiteto nario Mariaus Juodiška, Prienų arena tai puiki vieta tokio lygio turnyrams organizuoti ir Lietuvoje niekur geresnių sąlygų nesurasi. Anot vyr. teisėjo, turnyro populiarumas kasmet tik auga. Jei prieš keturis metus  į pirmąjį turnyrą atvyko 80 dalyvių, tai šiemet į ketvirtąjį turnyrą atvažiavo virš 200 stalo tenisininkų iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Vokietijos ir Lietuvos.
Turnyre žaidžiama atviroje grupėje, kur amžiaus cenzas neribojamas (vyrų ir moterų)
bei 40-49 , 50-59, 60 ir vyresnių metų amžiaus grupėse.
Mūsų kraštą atstovavo B. Žukas (60 ir vyr. grupė), K. Vilkišius ir A. Senavaitis (50-59), A. Marcinkevičius ir V. Marčiukaitis (40-49) bei R. Sakalauskienė.
Tiesa, mūsų stalo tenisininkai nepasiekė įspūdingų rezultatų. Tik B. Žukas atviros grupės Paguodos turnyre pasiekė pusfinalį.

Turnyre dalyvavo ne visi geriausieji mūsų krašto stalo tenisininkai, bet kiekvienas turi svarų paaiškinimą.

Prienai vis dažniau priima įvairaus rango Lietuvos ir tarptautinius turnyrus, bet turėdami tokią bazę pasigendama rajono, o gal ir viso krašto stalo tenisininkų batalijų.
Pagal naujienų portalo turimą informaciją, savivaldybės administracija puoselėjo planus įsigyti dar stalo teniso stalų ir reikalui esant išnaudoti nemažą erdvę antrajame arenos vestibiulio aukšte.

Iš tiesų, neblogas sprendimas. Tokį sumanymą palaikytų ir turnyrų organizatoriai iš kitus, nes, pasak šio turnyro vyr. teisėjo, „dėl galutinės laimės“, trūksta
tik treniruočių bazės varžybų metu.

Šiemet turnyro atidarymas praėjo gan originaliai – baikeriai atvežė Akvilės studijos šokėjas, kurios parodė trumpą programą. Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas ne tik pasveikino turnyro dalyvius, bet ir apdovanojo specialiais prizais vyriausiąją ir jauniausiąją varžybų dalyvius.

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti