• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Tarptautinio petankės turnyro „Martinui Winteriui atminti“ nugalėtoja – Birštono komanda

IMGP8843

Povilas Reibutis

kvitrina.com

Rugpjūčio 8 d. Birštono petankės aikštyne antrą kartą vyko tarptautinis turnyras „Martinui Winteriui atminti“, kuriame dalyvavo 16 dvejetų komandų iš Kauno, Šiaulių, Vilniaus, Prienų, Birštono ir Lenkijos (Bialystok). Turnyro organizatorius Vytautas Gedminas sakė, jog Lietuvos petankės bendruomenė neturi pamiršti žmogaus, kuris buvo viso petankės judėjimo šalyje priešakyje. 

Po keturių atrankos etapų 8 komandos tęsė kovas dėl pagrindinio prizo, o likusios 8 kovėsi paguodos turnyre.  

Varžybos prasidėjo komandų pristatymu ir fotosesija prie reklaminio tento, kuriame buvo išvardinti turnyro organizatoriai, partneriai ir, aišku, rėmėjai. Birštono petankės aikštyne gali iškart žaisti 24 komandos, todėl organizatoriai tikisi, jog kitais metais tiek jų ir bus. 

 logotipas_strelciai

Iškart reikia pasakyti, jog po keturių atrankos turų kai kurie favoritai turėjo stipriai nusivilti, nes nepateko tarp aštuonių stipriausiųjų komandų. Tai Robertas Travkinas ir Vytautas Vaitkevičius (Birštonas, Prienai) ir Krystian Adamski bei Marcin Szewczuk (Lenkija). 

Visas keturias pergales atrankos turnyre iškovojo Ričardo Gaškos ir Gintaro Račkaus duetas. Keturios komandos laimėjo po 3 pergales ir taip pat užsitikrino vietas stipriausiųjų aštuntuke. Į likusias 3 vietas pretendavo net 6 komandos, kurios atrankos turnyre iškovojo po dvi pergales.

IMGP8852

Tarp jų ir mūsų kraštą atstovaujančios komandos. Tai Vytautas Gedminas ir Algis Petrauskas bei Kęstutis Pranculis ir Linas Andriekus. 

Pagrindiniai netikėtumai prasidėjo jau ketvirtfinalyje. Atrankos turnyro lyderiai 9:10 turėjo pripažinti Kęstučio Pranculio ir Lino Andriekaus pranašumą, kurie tik per plauką pateko į pagrindinį aštuntuką. Ketvirtfinalyje krito ir Lino Budriko bei Mato Gaurilčiko pora, kuri neatsilaikė prieš šiauliečius Renatą Abromavičiūtę ir Edvardą Paulauską. Į pusfinalį taip pat prasimušė Vytautas Gedminas ir Algis Petrauskas bei Gytis Neverauskas ir Joris Ribikauskas.

Pirmajame pusfinalyje K. Pranculis ir L. Andriekus nugalėjo G. Neverauską ir J. Ribikauską, o V. Gedminas ir A. Petrauskas pranoko R. Adomavičiūtę su E. Paulausku. 

Kovoje dėl trečiosios vietos stipresni buvo G. Neverauskas ir J. Ribikauskas. Finale K. Pranculis ir L. Andriekus nugalėjo V. Gedminą ir A. Petrauską ir tapo turnyro nugalėtojais. Jiems buvo įteiktos taurės bei A. Mitrulevičiaus įmonės įspūdingi šakočiai.

Prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir organizatorių prizais. 

Paguodos turnyrą laimėjo M. Bigenis ir R. Vaitauskas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti