•  

   

   

   

Švietimo ir mokslo ministerija pasiūlė jungti „Nemuno“ ir „Ąžuolo“ mokyklas

Švietimo ir mokslo ministerija išdėstė savo poziciją dėl Prienų rajono savivaldybės mokyklų pertvarkos plano. Ministerijos pozicija ginče dėl „Nemuno“ pradinės mokyklos perkėlimo į „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos patalpas gan „saliamoniška“. Ministerijos specialistai siūlo abi šias mokyklas sujungti, o ne vieną iš jų integruoti į kitą.

Ministerija taip pat pritarė savivaldybės specialistų siūlymui Klebiškio ir Kunigiškių pagrindines integruoti į Šilavoto ir Balbieriškio mokyklas, suteikiant joms skyrių statusą. Ministerijos manymu, skyriuose gali būti vykdomas ir pagrindinis ugdymas.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, „Ąžuolo“ pagrindinė mokykla turėtų tapti progimnazija su pradinėmis klasėmis, kitaip sakant, „Ąžuolas“ taptų aštuonmete mokykla. O kokį sprendimą pagaliau priims politikai?

Taip pat skaitykite

6 komentarai

 1. džonis

  pritariu, tikrai gerai kuo greiciau pabėgti nuo mokytoju, kurie turi tik savo numyletinius, o tu gali kiek nori stengtis, bet geresnio pazymio negausi ir tikrai gali uzdusinti. be to ne tie laikai, butina ir jaunam keisti mokymosi vietą, kad geriau gebėtai prisitaikyti visuomenėje, juk vėliau gali tekti mokytis ar dirbti ir uznienyje, todėl nebukime lepuneliais ir drasiai keliaukime per mokyklas, ieškokime, kur įdomu ir gerai jauciamės. sėkmės renkantiems geriausia mokykla ir mokytojus.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti