•  

     

     

     

Švęskim gegužės pradžią kartu su portalu kvitrina.com!

Print

Linas Tomskis

VšĮ „Krašto vitrina“ su socialiniais partneriais siūlo kartu švęsti Gegužės pirmąją dieną ir kviečia krašto žmones bei svečius į meno, sveikatingumo ir sporto festivalį „Žmogus – žmogui“. Festivalis vyks Prienuose, Laisvės aikštėje, ir, pasak organizatorių, tai gera proga kartu praleisti Tarptautinės darbo dienos šventę.

Renginio organizatoriai pabūti kartu pakvietė Prienų meno mokyklos vokalinį instrumentinį ansamblį „Paukščių pienas“, Prienų krašto muzikos mokyklų mokytojų instrumentinį ansamblį, pramoginių šokių ansamblį „Solo“ ir moterų linijinių šokių grupę, tautinių šokių kolektyvus „Ringis“, „Trapukas“ ir ansamblio „Trapukas“ vokalinę grupę.

Šventės dalyvius džiugins koncertinis ansamblis „Drums 2 accordions“ (akordeonai, vokalas, būgnai) iš Kauno ir vokalinis duetas Virginija ir Raminta.

O tuos, kam prie širdies ritmas ir judesiai, kviečiame kartu prasimankštinti su Sonata „Zumbos“ ritmu – aerobikos ir šokių mišriu stiliumi, kuris grindžiamas linksmais Lotynų Amerikos ritmais.

Festivalio vinis – savo paslaugas Prienų miesto ir rajono gyventojams bei svečiams pristatys Birštono kurortas. O tie, kas mėgsta pasivažinėti karieta, galės išbandyti šią senovinę kunigaikščio Vytauto laikų pagrindinę transporto priemonę važinėdami Vytauto gatve.

Ir tai dar ne viskas. Ikimokyklinukai turės progą visiems įrodyti, jog jaunoji karta moka saugiai minti pedalus, o jiems tai padės padaryti policijos bičiulis Amsis ir linksmuolis klounas Bumsis.

Įvairaus amžiaus mokiniai susirungs estafečių varžybose ir kovos ne tik dėl medalių, bet ir rėmėjų vertingų prizų.

Saldžiaisiais prizais bus įvertintas ir mokyklų masiškumas.

O kokia šventė be vaišių! Grikių košė su mėsa ir aromatinga arbata padės atgauti jėgas ir nuraminti gurgiančius pilvukus.

Festivalio globėjas – Seimo narys Andrius Palionis, rėmėjai: bendruomenė „Balbieriškis“, UAB „ARV-Auto“, Tarybos narys Arūnas Vaidogas, UAB „Ekofrisa“, UAB „Ernas“, sanatorijos „Eglė“, „Royal SPA Residence“, „Tulpė“, Birštono vienkiemio seniūnas Jonas Kederys,  partneriai: VšĮ „Prienų ligoninė“, UAB „Prienų būtų ūkis“, Prienų seniūnija, Prienų meno mokykla, Veiverių kultūros ir laisvalaikio centras, Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Prienų PK, Prienų PSPC, Prienų kelių tarnyba, „Žiburio“ gimnazija,  Prienų 206-oji šaulių kuopa.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti