Šventėms – naminė degtinė ir kontrabandinės cigaretės

Gruodžio 28 d. Birštono plicijos komisariato pareigūnai, vykdydami prevencines priemones, Birštono savivaldybės Šilėnų kaimo gyventojos gyvenamajame name rado ir paėmė apie 30 litrų skaidraus skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, kuris buvo supilstytas į plastikines talpas.

Dėl šio įvykio Birštono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. (Neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas). Už šią nusikalstamą veiką baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Pareigūnai gyvenamajame name taip pat rado ir paėmė 30 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Dėl kontrabandinių cigarečių laikymo pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, pažeidžiant nustatytą tvarką, bus taikomos administracinio poveikio priemonės.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti