SVARBU! Į Karščiavimo klinikas bus registruojami tik šeimos gydytojų siuntimus turintys pacientai 

Gelbėkit vaikus

IMG_1375

kvitrina.com

Prienuose netrukus turėtų būti atidaryta Karščiavimo klinika, todėl krašto gyventojai turi žinoti, kaip viskas vyks. 

Portalo žiniomis, Prienuose tokios klinikos paslaugomis galės naudotis ne tik Prienų rajono, bet ir Birštono savivaldybės gyventojai. Iš patikimų šaltinių pavyko sužinoti, kad apie bendradarbiavimą kalbėjosi abiejų savivaldybių atsakingi asmenys.

SVARBU! Į Karščiavimo klinikas bus registruojami tik šeimos gydytojų siuntimus turintys pacientai.

Būtent šeimos gydytojas, susipažinęs su paciento situacija, priima sprendimą, ar jį nukreipti į Karščiavimo kliniką. Siuntimą jis užpildo elektroniniu būdu. Tuomet Karščiavimo klinikos koordinatorius nedelsdamas susisiekia su karščiuojančiu pacientu jo nurodytu telefonu ir praneša klinikos adresą, vizito laiką, išsiaiškina, ar pacientas gali atvykti pats savo automobiliu arba būti atvežtas kito žmogaus.

Atvykus į Karščiavimo kliniką nebus leidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip. Kartu su savimi žmogus turi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą bei A4 formato lapą su užrašytu mobilaus telefono numeriu, kurį, atvykus į Karščiavimo kliniką, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salono viduje. Šiuo numeriu bus susisiekiama ir patikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

Langą žmogus turės pradaryti tada, kai klinikos darbuotojas to paprašys, tad čia dirbančiųjų specialistų nurodymus būtina atidžiai sekti. Į Karščiavimo kliniką žmogus galės užeiti tik gavęs darbuotojo leidimą ir užsidėjęs medicininę kaukę. Čia pacientams bus atliekamas išsamus sveikatos patikrinimas: bendras kraujo tyrimas, C reaktyvinio baltymo tyrimas, krūtinės ląstos rentgenografinis tyrimas, paimamas tepinėlis iš nosiaryklės dėl koronavirusinės infekcijos, kaip yra daroma mobiliuosiuose punktuose, jei reikia – paskiriamas gydymas.

Priklausomai nuo karščiuojančio paciento sveikatos būklės, jis galės būti išleidžiamas izoliuotis į izoliavimo vietą arba nukreipiamas į gydymo įstaigas, gydančias sergančiuosius koronavirusine infekcija.

Tiems žmonėms, kurie negalės į Karščiavimo klinikas atvykti patys, savivaldybė turi galimybes padėti.

Pagal SAM informaciją

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti