•  

   

   

   

Sulaikytas prieniškis, įtariamas narkotinių medžiagų platinimu

Lapkričio 15 d. Prienų rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai po keleto mėnesių trukusio tyrimo, realizuodami sukauptus duomenis, Jiezno seniūnijoje, Verbyliškių kaimo teritorijoje, kelyje Vilnius-Prienai-Marijampolė sustabdė automobilį „Opel Calibra“, kurį vairavo niekur nedirbantis, anksčiau teistas 40-metis Prienų gyventojas G. S. Turimais duomenimis, šis asmuo platindavo narkotines medžiagas Prienų miesto ir rajono gyventojams.

Atlikus asmens kratą, G. S. apatiniuose drabužiuose rasta ir paimta 27 aliuminio folijos paketėliai su baltais milteliais, įtariama, heroinu, kurie buvo sudėti į polietileninį maišelį.

Dėl šios nusikalstamos veikos pradėtas ikiteisminis tyrimas, numatytas Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. „Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu“. G. S. gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Prienų rajono apylinkės teisme bus sprendžiama dėl G. S. kardomosios priemonės – suėmimo.

Prienų PK informacija

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. Rasa

  Šaunu, kad policija dirba. Džiaugiuosi, kad Prienuose tvarką prižiūrėti perėmė Alytaus VPK – nuo tada ir policijos daugiau mieste, ir saugiau jautiesi, ir spaudoj matai, kad kažkas vyksta. Ačiū policijai, kad saugo mūsų ramybę. Mums belieka patiems nelikti abejingiems ir tikrai visi gyvensime daug saugiau.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti