Laimutė Jančiukienė
Alvydas Vaicekauskas
Loreta Jakinevičienė

Suburti vaikus ir perteikti jiems Joninių šventės tradicijas

11054472_508060379341520_2321052081448763930_n Birželio 23-iąją prisiminti senųjų tradicijų ir kartu švęsti Joninių į Pakuonio seniūnijos Parapijos namus susirinko Balbieriškio, Ašmintos ir Pakuonio seniūnijų vaikai, kuriems teikiamos socialinės paslaugos. Renginį organizavo Prienų socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis Jurgita Petkienė, Jurgita Ruseckienė ir Lina Tamošiūnienė. Organizatorių tikslas – suburti vaikus ir perteikti jiems Joninių šventės tradicijas.

Renginyje dalyvavo ir Alytaus apskr. VPK Prienų r. PK Viešosios policijos skyriaus pareigūnės Jolita Sinkevičienė, Vaida Plioplienė ir Rosita Mieldažytė. Pareigūnės atvežė vaikams saldainių, išdalino atmintines, kaip saugoti save vasaros metu, aptarė saugaus eismo ir elgesio taisykles.

Renginio metu vaikai vaidino, piešė, žaidė, tarpusavyje bendravo, vaišinosi pačių pagamintais sumuštiniais, saldumynais ir pynė iš įvairiausių žolynų Joninių vainikus. Parapijos kiemelyje susiskirstę į komandas žaidė įvairius žaidimus. Per Jonines vienas tokių žaidimų yra stebuklingo paparčio žiedo ieškojimas. Vaikai su džiaugsmu ieškojo paparčio žiedo, kuris buvo iš šokoladinių saldainių.

Visiems dalyviams buvo įteiktos Nyderlandų fondo dovanėlės. Vaikai į namus išsivežė gerą nuotaiką ir daug įspūdžių.

 

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro informacija

Taip pat skaitykite