•  

     

     

     

Startavo PFL „Nemuno“ čempionatas

Gegužės 24 d. Prienuose, Paprienės stadione buvo sužaistos PFL „Nemuno“ čempionato I rato ketverios rungtynės.

Primename, jog šiame čempionate dalyvauja 12 komandų: „Ąžuolas“, „Stadionas“, Stakliškių, Jiezno, Kašonių, Linksmakalnio, Balbieriškio, N. Ūtos, Birštono, KKSC-95, KKSC-97, Veiverių.

Pirmosios į kovą dėl čempionato medalių stojo Stakliškių, Veiverių, „Stadiono“ ir Jiezno komandos. Pirmąjį įvartį PFL „Nemuno“ čempionate pelnė Eigirdas Keblikas, o jo komanda 3:0 įveikė Veiverių futbolininkus. Visi įvarčiai buvo pelnyti pirmame kėlinyje. Stakliškių komandoje be E. Kebliko pasižymėjo D. Marčiulaitis ir G. Cikanavičius.

Žymiai atkaklesnė kova vyko tarp „Stadiono“ ir Jiezno komandų. Pirmame kėlinyje jos apsikeitė įvarčiais. Po Donato Bendinsko įvarčio „Stadiono“ futbolininkai išsiveržė į priekį, tačiau Jiezno futbolininkai po Eimanto Šliaužio taiklaus įvarčio rezultatą išlygino (1:1). Antrame kėlinyje po Gedimino Maceinos dviejų įvarčių „Stadionas“ vėl pirmavo (3:1). Tiesa, Jiezno jaunimas neleido patyrusiems „Stadiono“ futbolininkams atsipalaiduoti ir po Pauliaus Bajoro taiklaus smūgio sumažino skirtumą iki vieno įvarčio. Vis tik šiose rungtynėse stipresni buvo „Stadiono“ futbolininkai.

Penktadienį įvyko dar du mačai: „Ąžuolo“ komanda egzaminavo N. Ūtos futbolininkus, o Kašonių komanda žaidė su balbieriškiečiais.

Patyrusi „Ąžuolo“ komanda įtikinamai įveikė jaunus N. Ūtos futbolininkus. Po pirmojo kėlinio „Ąžuolo“ futbolininkai pirmavo 2:0. Antrame kėlinyje L. Gusas padidino skirtumą iki trijų įvarčių (3:0). Vėliau du įvarčius pelnė N. Ūtos komanda. Tiesa, vieną įvartį N. Ūtos futbolininkas įmušė į savo vartus, o antrasis krito į „Ąžuolo“ vartininko saugomus vartus (4:1). Vis tik paskutinį tašką šiose rungtynėse padėjo „Ąžuolo“ puolėjas L. Gusas (5:1).

Nors kašoniškių ir balbieriškiečių rungtynės buvo gan dinamiškos, įvarčius mušė tik pastarieji (0:4).

Ignas Mineikis

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti