• prienuspauda

     

     

     

     

Stakliškių ugniagesių komandoje – atnaujintos buitinės ir poilsio patalpos

IMG_2415

Jonas Kavaliauskas

Rugpjūčio 28 d. rytas. Į Prienų PT Stakliškių komandos patalpas sugužėjo beveik visi komandos nariai, tarnybos vadovas ir svečias iš Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos. O tam buvo proga. Prienų rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Jonas Kvietkauskas pažymėjo, jog jo pasižadėjimas, einant į konkursą šios tarnybos vadovo vietai užimti, rūpintis ugniagesių buities sąlygomis pradeda skintis kelią, ir nuo šiol Stakliškių ugniagesiams jau nereikės po lovomis statyti kaladžių, bėgioti į lauko tualetą ir po iškvietimų neturėti galimybės nusiprausti duše. Atnaujintos patalpos žymiai pagerino buities sąlygas.

Pasak tarnybos vadovo, beliko tik atlikti remonto darbus garaže – pažeminti betonines grindis, kad ateityje nebūtų problemų į garažą pastatyti vakarietišką ugniagesių automobilį, bei jas išlyginti. Šie darbai turi būti užbaigti iki spalio 1 d.

Po diskusijos su Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos prezidentu V. Kaziliūnu apie savivaldybių komandų ateitį buvo padaryta visos komandos ir svečio nuotrauka. V. Kaziliūnas pasidžiaugė, jog Prienų rajono priešgaisrinės tarnybos vadovybė imasi pokyčių ir gerina komandų buities sąlygas. Stakliškių komandos ugniagesiai taip pat nudžiuginti, jog naujas tarnybos vadovas – žodžio žmogus ir savo pažadą, jog komandose bus įrengti dušai, tualetai, tinkamos buities sąlygos, vykdo. Prie pokalbio prisijungęs tarnybos vadovas pabrėžė, jog šiemet buities sąlygos bus pagerintos tik dviejose komandose, o jau kitais metais ateis laikas ir kitoms. 

Stakliškių komandos ugniagesiai pasiteiravo (su šypsenėle) viršininko, ar kitais metais gaus ir vakarietišką automobilį. Deja, tokio pažado neišgirdo. J. Kvietkauskas buvo atviras – jei kitais metais nebus sumažintas tarnybos finansavimas, tai įsigytą vakarietišką automobilį gaus ta komanda, kurios automobilis pačios prasčiausios būklės. 

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, paklaustas apie situaciją savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje, pasakė, jog mato geras permainas ir teigiamai vertina naujojo tarnybos vadovo veiksmus gerinant ugniagesių buities sąlygas ir sprendžiant klausimus dėl technikos. Meras nedalino pažadų, bet patikino, jog tarnybos finansavimas ir kitais metais nemažės. O tai reiškia, jog situacija su buities sąlygomis gerės ir kitose tarnybos komandose.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti