•  

   

   

   

Stakliškių seniūnė N. Ivanovienė jau turi pavaduotoją

53738171_2273633846292435_3937395587682402304_n-536x721

kvitrina.com

Stakliškių seniūnijoje nuo kovo 14 d. pradėjo dirbti nauja seniūno pavaduotoja Daina Vaitkevičienė, laimėjusi neseniai vykusį konkursą į šias pareigas. Daina – nuo gimimo seniūnijos gyventoja, čia baigusi vidurinę mokyklą, kurią dabar lanko ir jos vaikai. Dirbo keliose vietinėse privačiose įmonėse buhaltere. Visi seniūnijos kampeliai jai gerai žinomi, todėl pažįsta didžiąją dalį seniūnijos žmonių asmeniškai, žino jų bėdas, džiaugsmus ir lūkesčius ne iš nuogirdų. Daina sako, jog jai labai rūpi seniūnijos žmonės ir labai svarbu prisidėti prie jų gyvenimo gerinimo, savo krašto gražinimo.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

 1. Gyventoja

  Miestelio grožį nustelbia apleista aplinka. Gal nauja valdžia norės pasirūpinti miestelio atnaujinimu kada nors. Bent jau šaligatviais. Nes priduoda sovietmečio dvasią. O juk tai puikiai žinoma gyvenvietė Lietuvoje. Tik vaizdas liūdina…..

  Atsakyti
 2. ALDONA

  Miestelio grožį nusiaubia žemės ūkio darbai. Čia pat ežeras, miškas piliakalnis. Mašinos ir traktoriai bei fermos galėtų būti toliau miestelio. Visi darbai turėtų būti automatizuoti. Miestelyje galėtų būti daugybė penkiaaukščių gyvenamųjų namų su patogumais. Kas valanda turėtų važinėti rajoniniai autobusai. Prienų birža turėtų būti panaikinta, nes lėšas sunaudoja, o darbai neatlikti. Žmonės kenčia gamtos ir visuomenės stichijas.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti