Stakliškių krepšininkai – rajono pirmenybių finale

Gelbėkit vaikus

Vasario 3 d. rajono krepšinio pirmenybėse komandos pradėjo kovas „Didžiosios taurės“ turnyro pusfinaliuose.

I pogrupyje (miestų pirmenybės) pirmose pusfinalio serijos (iš dviejų rungtynių) rungtynėse susitiko KKSC – „Savivaldybės“ ir „Osmedo“ bei „Policijos“ komandos. Rungtynes laimėjo ir vienu žingsniu arčiau iki finalo atsidūrė KKSC (77:68) ir „Osmedo“ (92:80) komandos. Tiesa, sekmadienį bus žaidžiamos atsakomosios rungtynės ir jose paaiškės, kas bus finale, o kas kovos dėl trečiosios vietos.

II pogrupyje (seniūnijų pirmenybės) viena finalininkė jau aiški: ja tapo „Stakliškių“ komanda, 34 taškų skirtumu pirmose pusfinalio rungtynėse įveikusi N. Ūtos krepšininkus (92:58), ir pagal nuostatus antrosios rungtynės nebus žaidžiamos.

Dėl antrojo kelialapio į finalą dar kovos „Išlaužo“ ir „Veiverių“ komandos. Pirmose pusfinalio rungtynėse pergalę iškovojo „Išlaužo“ (64:60) krepšininkai.

„Mažosios“ taurės turnyre po „Žiburio“ komandos pergalės (102:73) prieš „Jiezną“ tapo aiškūs visi pusfinalio dalyviai: pirmame pusfinalyje susitiks „Žiburio“ ir „Birštono“ komandos, antrame – „Balbieriškio“ ir G. Sabeckio TM krepšininkai.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti