„Stakliškių“ krepšininkai išplėšė pergalę tik po pratęsimo

Vasario 7 d. KKML pirmenybėse žaidžianti „Stakliškių“ komanda tik po pratęsimo šventė pergalę rungtynėse su „Perkūno 96 – Vytrita“ krepšininkais.

Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyva priklausė „Stakliškių“ komandos varžovams, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 5 taškais (37:32).

Persilaužimas mače įvyko trečiajame kėlinyje, kuriame „Stakliškių“ krepšininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki vieno taško (52:53).

Dar vienas sėkmingas žingsnis buvo žengtas ketvirtajame kėlinyje – panaikintas vieno taško deficitas (68:68).

Viskas sprendėsi pratęsimo metu, kuris buvo per žingsnelį sėkmingesnis „Stakliškių“ komandos vyrams (80:79).

Šiuose rungtynėse įspūdingai žaidė Artūras Kaminskas. Jo sąskaitoje 24 taškai ir 11 atkovotų kamuolių. Nesulaikomas buvo ir Deimantas Židanavičius, kuris pelnė 18 taškų ir atkovojo 16 kamuolių.
Marius Petrauskas prie pergalės prisidėjo 19 taškų, Tautvydas Švedas -10.