Stakliškėse karaliavo futbolas bei lankėsi futbolo žvaigždės

Gegužės 27 d. Stakliškių vidurinės mokyklos atnaujintame stadione vyko tikra futbolo šventė, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko penkių rajono mokyklų mokiniai. 

Ežiogolo turnyre varžėsi dviejų amžiaus grupių futbolininkai. 1997 m. gim. grupėje dėl nugalėtojos vardo kovojo keturios komandos iš Veiverių, Jiezno, Balbieriškio ir Stakliškių. Iki pat paskutinių rungtynių nebuvo aišku, kas taps šios grupės nugalėtoju. Ilgą laiką kovoje su Stakliškių komanda pirmavę Jiezno futbolininkai paskutinėmis sekundėmis praleido įvartį ir prarado galimybę užimti pirmąją vietą, užleisdami nugalėtojų pakylą aikštelės šeimininkams.

Treti šioje grupėje liko Balbieriškio mokiniai.

2000 m. gim. grupėje varžėsi penkios komandos iš Kunigiškių, Veiverių, Jiezno, Balbieriškio ir Stakliškių.  Šį kartą Jiezno futbolininkai nepaslydo ir užėmė pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko Balbieriškio komandai, trečiąją iškovojo stakliškiečiai.

IMGP6998

Komandos prizininkės buvo apdovanotos diplomais ir futbolo kalendoriais. Šias dovanas įteikė Stakliškių vidurinės mokyklos direktorė Loreta Šernienė.

IMGP7112

Turnyro geriausieji buvo apdovanoti Darvydo Šerno ir Žydrūno Karčemarsko įsteigtais prizais, kuriuos įteikė patys steigėjai. Prizus gavo T. Bajoravičius (gynėjas), L. Urbonavičius (puolėjas), V. Vindziulis (saugas), D. Žigas (gynėjas), A. Brazionis (puolėjas), P. Žukovas (saugas), A. Kurmanavičius (vartininkas).

Po turnyro įvyko oficialus futbolo aikštės, atnaujintos iš VVG lėšų, atidarymas. Ceremonijoje dalyvavo rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, kiti atsakingi savivaldybės administracijos, Stakliškių seniūnijos  bei VVG atstovai.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. vietinis

    Sunaikintas bėgimo takas, neliko šuolių, metimų sektorių, bet kūno kultūros mokytojui, futbolistui dabar tik geriau, nereiks vaikų mokyti nei bėgti, nei šokti, nei mesti, futboliuką pažais ant pievutės (tarp kitko nelabai jau lygios), liko dar krepšinio salėje renovaciją atlikti ir Stakliškės taps futbolo vasiukais

    Atsakyti
  2. Kęstutis Palionis

    Didesnio ,,cirko,, būti negalėjo ir dar su tokia pompastika… Stakliškių mokyklos stadionas Kundroto laikais TSRS užėmė 2-ją vietą ir viskas buvo padaryta rankutėmis. Daugybę metų vyko rajoninės lengv. atletikos varžybos, nes buvo teigiama jog čia sąlygos geriausios. ir štai….,,protučiai ( su pavardėmis) šauniai prasuko renovaciją. Vietiniai kalba, kad už 70 000 Lt. gavosi tik pievelė ožkoms ganyti. Išskyrus naująją direktorę, visi puikiai žino kas pasišilo šioje pievelėje.Klausimas: ar tikslingai panaudojami ES pinigai Jūsų gyvenamoje teritorijoje?

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti