STAKLIŠKĖS palaipsniui keliavo link įtikinamos pergalės

Energingai žaidę STAKLIŠKIŲ krepšininkai pranoko varžovus.
Ketvirtąją pergalę „C“ lygoje iškovojo ir turnyrinėje C pogrupio lentelėje trečiojoje vietoje įsitvirtino STAKLIŠKIŲ krepšininkai (4-1). Šįkart rezultatu 82:68 buvo įveikta ICOLT ekipa, kuri su penkiais pralaimėjimais dalinasi paskutines vietas su „Fenixo“ komanda (0-5).

Rungtynės prasidėjo apylygia kova. Pirmajame kėlinyje ICOLT ekipa buvo įsiveržusi į priekį, tačiau sėkmingas N. Čėsnos žaidimas leido STAKLIŠKIŲ komandai persverti rezultatą – 18:17. Antrajame kėlinyje STAKLIŠKĖS pamažu tolo nuo varžovų. P. Šmito blokai kaskart pristabdydavo šeimininkų atakas, tačiau taikliai krepšį atakavęs N. Čėsna baigiantis kėliniui sukrovė STAKLIŠKIŲ ekipai dviženklią persvarą – 39:29.

Įsibėgėjus trečiam kėliniui STAKLIŠKIŲ broliai Daumantas ir Martynas Židanavičiai drąskė varžovų gynybą aštriais prasiveržimais. ICOLT ekipa vėlavo tiek gynyboje, tiek puolime, tad pamažu svečių šansai pakreipti rungtynių eigą tinkama linkme blėso.

Turėję septyniolikos taškų deficitą (64:47), ICOLT krepšininkai jį pradėjo tirpdyti persiritus ketvirtam kėliniui į antrą pusę. Keletas greitų atakų bei laimėtų kovų dėl atšokusio kamuolio privertė STAKLIŠKIŲ komandą prašyti minutės pertraukėlės. Likus dviem minutėms ICOLT pradėjo spausti varžovus, o tritaškį pataikęs D. Petrauskas sumažino skirtumą iki dešimties taškų. Visgi ženklesnio spurto svečiai nesuorganizavo, o D. Dakinevičiaus rungtynių pabaigoje pelnyti keturi taškai įtvirtino STAKLIŠKIŲ pergalę.

STAKLIŠKĖS: N. Čėsna 28 tšk., M. Židanavičius 18 tšk., D. Židanavičius 17 tšk.
ICOLT: V. Petrauskas 15 tšk., V. Adomaitis 14 tšk., D. Petrauskas 8 tšk.
Šaltinis: kkml.lt