•  

     

     

     

     

„Stakliškės“ išvykoje laimėjo, „Užuguostis“ pralaimėjo

Kovo 23 d. dar dvi mūsų krašto komandos pradėjo Mažųjų miestelių krepšinio lygos atkrintamųjų varžybų maratoną.

„Užuguosčio“ komanda pirmąsias aštuntfinalio serijos rungtynes žaidė Kudirkos Naumiestyje su „Bakūžė.lt“ krepšininkais, o „Stakliškių“ kariauna išvykos rungtynėse egzaminavo Kriūkų „Kriūkai – Gerdžiūnai“ vyrukus.

„Užuguosčio“ krepšininkai rungtynes pradėjo susikaupę ir po pirmojo kėlinio turėjo dviejų taškų pranašumą (16:18). Deja, antrajame kėlinyje aikštėje dominavo „Bakūžė.lt“ krepšininkai, kurie kėlinį laimėjo 10 taškų skirtumu ir po dviejų kėlinių įgijo 8 taškų persvarą (45:37). „Užuguosčio“ komanda trečiajame kėlinyje sugebėjo panaikinti 8 taškų deficitą (61:61), ir viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Bet jis nebuvo sėkmingas  svečiams, nes kėlinį, o kartu ir rungtynes, 5 taškų skirtumu laimėjo aikštelės šeimininkai (77:72).
„Užuguosčio“ gretose siautėjo Ugnius Luneckas, pelnęs net 31 tašką, bet lyderio pastangų pergalei neužteko.

„Stakliškių“ komanda žaidė su „Kriūkai – Gerdžiūnai“ komanda iš Kriūkų. Mūsų krašto komanda jau pirmajame kėlinyje įgijo 7 taškų pranašumą (21:28). Vėliau žaidimas išsilygino, bet aikštelės šeimininkams nepavyko perimti iniciatyvos ir „Stakliškių“ vyrukai vedami Justo Furmanavičiaus (24 taškai, 14 atkovotų kamuolių), prieš lemiamą kėlinį padidino pranašumą iki 9 taškų. Ketvirtajame kėlinyje turėta persvara buvo padidinta iki 16 taškų (71:87).

Abiejų komandų dar laukia atsakomieji mačai ir geri šansai tęsti kovą dėl patekimo į finalinį ketvertą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti