•  

   

   

   

„Stakliškės“ ir „Balbieriškis“ žengė į ketvirtfinalį, „Užuguosčiui“ čempionatas baigėsi

Kovo 30 d. buvo sužaistos LMMKL aštuntfinalio atsakomosios rungtynės. Šiame etape mūsų kraštui atstovavo „Stakliškių“, „Balbieriškio“ ir „Užuguosčio“ komandos.
Primename, jog pirmose aštuntfinalio rungtynėse pergales šventė „Stakliškių “ ir „Balbieriškio“ komandos, o „Užuguosčio“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą.
Antrose aštuntfinalio rungtynėse „Stakliškių“ vaikinai nepaliko jokių vilčių savo varžovams iš Beižionių: Sk „Gijos“ komanda buvo įveikta 19 taškų skirtumu (75:56), o stakliškiečiai žengė į ketvirtfinalį. Jų varžovais bus „Kavarsko“ komanda.

Pergalę išvykoje iškovojo ir „Balbieriškio“ komanda, nors poros favoritais daug kas įvardino balbieriškiečių varžovus. Praeito sezono LMMKL čempionai įrodė, jog dar turi parako, ir parklupdė Smalininkų „Nemuno“ krepšininkus jų tvirtovėje (71:83).
Ketvirtfinalyje „Balbieriškio“ komandos varžovais bus Traksėdžio „Lūšies-Virigos“ krepšininkai.

Deja, „Užuguosčio“ krepšininkams nepavyko peržengti aštuntfinalio slenksčio: antrose aštuntfinalio rungtynėse jie turėjo pripažinti „Žiežmarių“ komandos pranašumą (82:79). Ugnius Luneckas pelnė 31 tašką, tačiau to neužteko bendrai pergalei.

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. Andrius

  Kaip sakoma vienas lauke,-ne karys. O ir krepšinis yra ne individualus sportas, o komandinis. Todėl reikia visos komandos, o ne vieno žmogaus pastangų, norint laimėti varžybas.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti