„Stadiono“ pergalių serija nutrūko, „Pušynė“ išbarstė solidžią persvarą ir pralaimėjo

Sausio 27 d. buvo sužaistas devintasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas, kuris pažėrė netikėtų rezultatų.

IMGP18421

Balbieriškio „Ringio“ ir „Jiezno“ rungtynių baigtis tapo savotišku netikėtumu. Po dviejų kėlinių „Ringis“ pirmavo (39:35), todėl niekas negalėjo prognozuoti, kad trečiąjį kėlinį jiezniškiai laimės 22 taškų skirtumu ir prieš lemiamą kėlinį įgis 16 taškų persvarą (43:61). „Ringio“ bandymas grįžti į rungtynes nedavė naudos ir „Jieznas“ šventė pergalę (82:68).

IMGP3858

Panašus scenarijus susiklostė ir rungtynėse tarp „Pušynės“ ir „Stakliškių“ komandų. Po dviejų kėlinių „Pušynė“ tvirtai pirmavo 17 taškų skirtumu (47:30). „Stakliškių“ krepšininkai trečiajame kėlinyje sukūrė tikrą stebuklą, laimėdami kėlinį 20 taškų skirtumu, po trijų kėlinių įgydami trapų trijų taškų pranašumą (58:61) ir, kas svarbiau, – iniciatyvą. Ketvirtajame kėlinyje „Stakliškių“ komanda ne tik išlaikė turėtą pranašumą, bet ir padidino persvarą iki 9 taškų (77:86).

IMGP3799

„Žiburio“ jaunimas nepagailėjo „Pakuonio“ komandos ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 19 taškų persvarą, o rungtynes laimėjo 27 taškų skirtumu (74:47).

IMGP3895

Didžiausia sensacija įvyko „Stadiono“ ir „Amberio“ komandų susitikime. Pirmąjį kėlinį užtikrintai laimėjo pirmenybių lyderiai (23:17), bet antrajame ir trečiajame aikštelėje šeimininkavo Veiverių krepšininkai, kurie po trijų kėlinių susikrovė 11 taškų persvarą (46:57). „Stadionas“ ketvirtajame kėlinyje bandė gelbėtis ir įjungė papildomą pavarą, bet jos galios neužteko pergalei. Rungtynes 68:64 laimėjo „Amberio“ komanda.

Pirmenybėse toliau pirmauja „Stadiono“ krepšininkai (8 pergalės). „Pušynė“, „Žiburys“ ir „Stakliškės“ iškovojo po 6 pergales.