„Stadiono“ krepšininkai lengvai nugalėjo finale ir tapo rajono pirmenybių čempionais

_IGP9653

Balandžio 17 d. Prienų „Stadiono“ komanda įtikinamai laimėjo Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių finalą (84:71) prieš „Stakliškių“ komandą ir tapo pirmenybių nugalėtojais.

Deja, susirinkę žiūrovai tik pirmajame kėlinyje pamatė apylygę kovą, kituose aikštelėje jau šeimininkavo „Stadiono“ komanda, kuri ketvirtajame kėlinyje turėjo net 31 taško persvarą (82:51).

Permaininga pradžia

Rungtynes geriau pradėjo „Stadiono“ krepšininkai, kurie ir buvo įvardijami kaip mačo favoritai ( 3:0, 5:2). Bet „Stakliškių“ krepšininkai po kelių sėkmingų atakų išlygino rezultatą (7:7). „Stadiono“ komanda dar kartą spurtavo ir įgijo 9 taškų persvarą (16:9). Bet ir šis „Stadiono“ spurtas buvo panaikintas (18:18). Kėlinio pabaiga jau priklausė „Stakliškių“ komandai, kuri po pirmojo kėlinio pirmavo 5 taškų skirtumu (21:26).

Išryškėjo „Stadiono“ pranašumas

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Stadiono“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir kėliniui įpusėjus išlygino rezultatą (33:33). Per likusį laiką Prienų komandos puolimo mašina įsivažiavo kaip reikiant ir po dviejų kėlinių „Stakliškių“ komanda jau turėjo 14 taškų (51:37) deficitą.

Trečiajame kėlinyje „Stadiono“ dominavimas aikštelėje buvo akivaizdus. Pirmoje kėlinio pusėje „Stakliškių“ krepšininkai dar sugebėdavo stabdyti varžovus, bet antroje kėlinio pusėje Prienų komanda „pabėgo“ ir po trijų kėlinių pirmavo 22 taškų skirtumu (69:47).

Ketvirtasis kėlinys – tik dėl statistikos

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Stadiono“ pranašumas šoktelėjo iki 31 taško (82:51). „Stakliškių“ komanda dar paprašė minutės pertraukėlės. Bet rungtynių baigtis jau buvo aiški. „Stadiono“ komandos lyderiai jau sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio. „Stakliškių“ komanda pasinaudojo šia aplinkybe ir sumažino skirtumą iki 13 taškų (84:71).