„Stadionas“ toliau skina pergales, „Jieznas“ lieka be jų

IMGP3969

Sausio 7 d. Pienų sporto arenoje vyko VI Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas. Pagrindinės turo rungtynės tarp pirmenybių lyderių „Stadiono“ ir „Stakliškių“ komandų prasidėjo labai kovingai ir po pirmojo kėlinio nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo (15:15). Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti „Stadiono“ komandos, kuri kėlinį laimėjo 16 taškų skirtumu, pranašumas. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 16 taškų (42:26). Po pertraukos žaidimas išsilygino. Trečiajame kėlinyje šiek tiek geriau sužaidė „Stadiono“ krepšininkai ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 20 taškų persvarą (56:36). Ketvirtajame kėlinyje „Stakliškių“ krepšininkai pabandė situaciją pakeisti ir iš dalies jiems tai pavyko. Kėlinys buvo laimėtas 8 taškų skirtumu (19:11), bet tai neturėjo įtakos rungtynių rezultatui. „Stadionas“ iškovojo šeštąją pergalę ir išsaugojo pirmenybių lyderio poziciją (67:55).

Pergalę iškovojo ir dar vienas pirmenybių lyderis – „Pušynė“. Buvusi „Savivaldybės“ komanda susitiko su ambicingais „Dvariuko“ krepšininkais. Po dviejų kėlinių „Dvariuko“ vyrai pirmavo trimis taškais (40:37). Bet po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pradėjo keistis.„Pušynės“ krepšininkai po permainingo trečiojo kėlinio sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (64:65). Toks žaidimo scenarijus pakirto „Dvariuko“komandos dvasią ir jie pralaimėjo kėlinį 10 taškų skirtumu (19:29), o kartu ir rungtynes (78:94). „Pušynė“ po šios pergalės pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Prie lyderių grupės po 6 turo prisijungė ir „Žiburio“ komandos jaunimas, kuris sutriuškino dar nei vienos pergalės neturinčią „Jiezno“ komandą (54:83).

Pakuonio ir Veiverių „Amberio“ rungtynėse nuo pat mačo pradžios iniciatyvą perėmė veiveriškiai, kurie po trijų kėlinių įgijo 20 taškų persvarą ( 26:46). Ketvirtajame kėlinyje pakuoniškiai sugebėjo sumažinti skirtumą, laimėdami kėlinį 6 taškais (19:130, bet patyrė eilinį pralamėjimą (45:59).

Dramatiškose rungtynėse savo pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo „Šilavoto“ krepšininkai, kurie sugebėjo antroje rungtynių pusėje panaikinti 8 taškų (51:43) deficitą ir išplėšti pergalę (79:81) susitikime su Balbieriškio „Ringio“ komanda.