„Stadionas“ tik ketvirtajame kėlinyje išvengė pirmojo pralaimėjimo

Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybėse sužaisti 7 turai. Vienvaldis lyderis „Stadionas“ septintajame ture vos išvengė pralaimėjimo rungtynėse su „Tango-Pizza“.  Po trijų kėlinių „Stadionas“ turėjo 15 taškų deficitą (60:75). Bet ketvirtajame kėlinyje įvyko stebuklas ir „Stadionas“ šventė septintąją pergalę (93:92), išsaugojęs lyderio poziciją (14 taškų). Kituose susitikimuose didelių intrigų nebuvo. „Pušynė“, „Dvariukas“, „Ringis“ ir „Stakliškės“ iškovojo pergales.

Be pralaimėjimų žengiantį „Stadioną“ seka taip pat be pralaimėjimų žaidžianti „Pušynė“ (12 taškų), bet turinti vieną susitikimą atsargoje. Trečioje vietoje esantį „Dvariuką“ (11) gali pasivyti „Stakliškių“ (10) ir „Ringio“ (10) komandos.

Deja, bet pergalių skonio dar nepatyrė dvi komandos – „Jiezno“ (6) ir „Pakuonio“ (7).