• prienuspauda

     

     

     

     

„Stadionas“ laimėjo ir susigrąžino lyderio poziciją

Rugsėjo 6-7 dienomis buvo sužaistos penkerios PFL „Nemuno“ čempionato rungtynės.

Jaunieji KKSC-97 futbolininkai po nesėkmingai pradėtų rungtynių (0:1) sugebėjo pagerinti žaidimą ir įveikė „Kašonių“ komandą 5:2, po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (1:1).

New Image

„Linksmakalnio“ ir „Jiezno“ komandos išsiskyrė taikiai. Pirmame kėlinyje pasižymėjo (0:1) ir ilgai išlaikė minimalų pranašumą jiezniškiai. „Linksmakalnio“ futbolininkai rezultatą išlygino rungtynių pabaigoje (1:1).

KKSC-95 komanda rungtynes su „Veiverių“ futbolininkais pradėjo labai energingai ir jau pirmame kėlinyje pirmavo rezultatu 4:0. Antrajame kėlinyje „Veiverių“ komandai pavyko sumažinti skirtumą iki dviejų įvarčių (4:2), bet pralaimėjimo išvengti nepavyko.

Šeštadienį „Linksmakalnio“ komanda iškovojo pirmąją pergalę čempionate, 2:0 įveikdama „Veiverių“ futbolininkus. Abu įvarčiai buvo pelnyti antrame kėlinyje.

„Stadiono“ futbolininkai sunkiai įveikė „Kašonių“ komandą ir susigrąžino pirmąją vietą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (1:1). Antrajame kėlinyje „Stadiono“ komanda įmušė pergalingą įvartį. Tiesa, „Stadiono“ lyderiavimas (18 taškų) gali būti laikinas, nes komanda sužaidė daugiau rungtynių nei pagrindiniai jos varžovai. Šansus aplenkti šią komandą turi „Birštono“ (17 taškų), „Balbieriškio“ (16) ir „Ąžuolo“ (15) futbolininkai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti