• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

  LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Sporto ir pramogų arenos likvidatorius: „Nuo pirmadienio perimu vadovavimą įstaigai“

IMGP9479_400Primename, jog Prienų rajono savivaldybės Taryba yra priėmusi sprendimą likviduoti viešąją įstaigą „Prienų sporto ir pramogų arena“. Likvidavimo veiksmams atlikti yra pasirašyta sutartis su likvidatoriumi Arūnu Valaičiu.

Pastarasis į naujienų portalo kvitrina.com klausimą apie situaciją įstaigoje atsakė, jog gruodžio 12-oji buvo paskutinė sporto ir pramogų arenos direktoriaus Arūno Vaidogo darbo diena. Kiti darbuotojai lieka dirbti, kol nebus priimtas sprendimas, kas perims likviduojamos įstaigos veiklą. Sprendimą turi priimti Prienų rajono savivaldybės Taryba. Primename, jog Tarybos posėdis numatytas gruodžio 22 d.

A. Valaitis teigė, jog jam žinoma, jog Tarybos sprendimas apskųstas teismui ir, jei teismas pripažins jį neteisėtu, direktorius bus grąžintas į darbą, o likvidatorius baigs savo veiklą. Kitu atveju, jo darbas baigsis tada, kai įstaiga bus išbraukta iš Registro centro duomenų.

Įstaigos likvidatorius paaiškino, jog kai bus aišku, kas perims  likviduojamą įstaigą, visi darbuotojai gaus atleidimo lapelius ir naujas valdytojas spręs, kas liks dirbti, o kas ne.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, A. Vaidogo ir likvidatoriaus susitikimas penktadienį neįvyko.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

 1. Kalėdos.....

  Nu gi gražu laiką pasirinko Prienų taryba, tikra kalėdinė dovana atleidimo lapelis. Nejau šitiem tuščiagalvem niekada patiem tokios kalėda neįteiks??? Sveikinu nuostabiai pasveikinot darbuotojus, tiesiog rusiškas žodelis tinka „MALADEC“ taip ir toliau varykit.

  Atsakyti
 2. tai ką

  Tai ar čia kam dar kas nors neaišku. Kam rašyt tokias tuščias naujienas. Mes ne šaindien gimę ir dauguma skaitytojų žino šitas procedūras. Darbuotojams sporto arenos staeigėjo atstovai jau turėjo viską paaiškint.
  Geriau paklauskit atsakingų pareigūnų kokia rajono strategija, kur link rajonas juda, kada išlips iš skolų liūno, ir panašiai. O dabar tai Vaidogas, tai Bartulis, tai Palioniuks, tai … nusibodot iki gyvo kaulo.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti