Socialdemokratas apkaltino konservatorių melavimu

Rajono savivaldybės Tarybos narys socialdemokratas Alvydas Vaicekauskas, komentuodamas situaciją rajono šilumos ūkyje, apkaltino TS-LKD narį, Seimo aplinkos apsaugos komiteto pirmininką Joną Šimėną melavimu. Esą J. Šimėnas ne kartą lankėsi Prienuose ir tikino rajono valdžią, kad ruošiamos sąlygos kvietimui pasinaudoti ES lėšomis būtent savivaldybių ūkiniams subjektams, kurie ruošiasi statyti biokatilines, ir parama sieks iki 50 proc. objekto vertės. Pasak A. Vaicekausko, situacija šiandien klostosi taip, jog paramos, kuri buvo laukiama beveik 3 metus, galima ir nesulaukti. „Nebūtų buvę pažadų, nebūtume laukę“, – tikino A. Vaicekauskas.

Taip pat skaitykite

5 komentarai

 1. Audrius

  Įdomu, kaip Seimo narys J.Šimėnas susijęs su ES lėšų administravimu?
  O kur savivaldybės kasdieninis darbas su Ūkio, Energetikos, Finansų ministerijų vadovais bei specialistais?

  Atsakyti
 2. Bernardas

  Kadangi Prienuose keletą metų iš eilės yra pati aukščiausia šilumos kaina Lietuvoje, o tai rodo, kad savivaldybė nėra pajėgi išspręsti šio klausimo palankesne šilumos vartotojams linkme,todėl manau laikas rašyti prašymą Premjerui dėl tiesioginio valdymo įvedimo Prienuose. Remiuosi vakar pasakytais Premjero žodžiais,kur jis pasakė, kad ten,kur savivaldybės nesugeba tvarkyti šildymo reikalų, reikėtų pagalvoti apie tiesioginio valdymo įvedimą. Reikėtų parašyti prašymą su daugybe šilumos vartotojų parašais ir kreiptis į Premjerą. Tik tada reikalai pajudėtų. Prieniečiai, būkime vieningi ir reiklūs!

  Atsakyti
 3. ANUPRAS

  Stebinat vaikiškais pasiaiškinimais-savo kadencijos neveiklumą bandote pridengti pigiu pasiaiškinimu neva jums Šimėnas mana iš dangaus privalėjo pateikti.Būtų įdomu sužinoti,kiek pastangų šiam labai aktualiam rajonui klausimu asmeniškai įdėjot.Ne laukti ,tikėtis reikėjo,o veikti ir dirbti,o ne tik politikuoti

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti