„SkyCop“ žaidimas toliau nedžiugina. „Žalgiriui“ nusileista 29 taškų skirtumu

Žygimantas Janavičius į „Žalgirio“ krepšį įmetė 17 taškų.

Prienų „SkyCop“ žaidimas toliau nedžiugina. Patyrusi komanda nesuranda savo žaidimo – puolimas stringa, o gynyboje jie bejėgiški. Toks vaizdas buvo ir rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai klimpo žalgiriečių gynyboje, o varžovų krepšį atakavo siaubingai prastai (dvitaškiai – 48 %, tritaškiai – 31 %, baudos metimai – 77 %). Tiesa, pirmos pirmojo kėlinio minutės nuteikė pozityviai (8:8), bet vėliau Prienų komanda sustojo ir „Žalgiris“ pabėgo (30:12). Paskutinėmis kėlinio sekundėmis Arnas Labuckas pataikė tritaškį beveik iš aikštelės centro ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė 15 taškų (30:15).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai padidino skirtumą iki 20 taškų (38:18). Ir tada „SkyCop“ krepšininkai parodė charakterį ir sumažino skirtumą iki 14 taškų (42:28, 45:31). Deja, šis blyksnis buvo labai laikinas ir po dviejų kėlinių „Žalgiris“ jau pirmavo 22 taškų skirtumu (53:31).

Po didžiosios pertraukos situacija netapo geresnė, nors trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komandai pavyko sumažinti skirtumą iki 16 taškų (57:41). Keletą minučių skirtumas nedidėjo (61:45), bet antroje kėlinio pusėje kauniečiai vėl stuktelėjo ir po trijų kėlinių komandas skyrė 28 taškai (77:49).

Ketvirtajame kėlinyje pasikartojo trečiojo scenarijus. „Žalgiris“ padidino savo persvarą iki 36 taškų (89:53). Tiesa, po tokio spurto kauniečiai atsipalaidavo ir „SkyCop“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 26 taškų (89:63). Bet tai ir buvo viskas. Prienų komanda pralaimėjo 29 taškų skirtumu – 96:67 (30:15. 23:16, 24:18, 19:18).

„SkyCop“ komandai 17 taškų pelnė Žygimantas Janavičius. 10 taškų į varžovų krepšį įmetė Arnas Labuckas, po 8 – Mindaugas Lukauskis ir Martynas Gecevičius, kuris pataikė tik du tritaškius iš septynių.

Deja, naujokas Malcolmas Grantas prametė visus metimus. Savo tašką jis pelnė baudos metimu.