„SkyCop“ beviltiškai pralaimėjo pirmąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes Klaipėdoje

IMGP0334

Gegužės 15 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai po gražiai sužaisto pirmojo kėlinio pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Klaipėdoje, kituose atrodė bejėgiškai prieš aikštelės šeimininkų agresyvų žaidimą ir turėjo pripažinti „Neptūno“ komandos pranašumą 24 taškų skirtumu (78:102).

Prienų komandai 20 taškų (4/8 tritaškiai) pelnė Mindaugas Lukauskis, 13 taškų Žygimanto Janavičiaus sąskaitoje, 11 – Kšištofo Lavrinovičiaus.

„SkyCop“ strategas Virginijus Šeškus po rungtynių teigė, jog komanda žaidimo drausmės laikėsi tik pirmajame kėlinyje, kituose žaidė prastai, padarė daug vaikiškų klaidų. Tiesa, komandos treneris viliasi, jog Prienuose po poros dienų vaizdas bus kitoks.

IMGP0456

„Neptūnas“ rungtynes pradėjo spurtu 6:0. „SkyCop“ taškų kraitį atidarė Žygimantas Janavičius (6:2). Iš Prienų įžaidėjo estafetę perėmęs Mindaugas Lukauskis pelnė 10 taškų iš eilės ir „SkyCop“ persvėrė rezultatą savo naudai (11:12). Tiesa, vėliau situacija pradėjo greitai keistis. Aikštelės šeimininkai išnaudojo svečių klaidas ir labai greitai įgijo 5 taškų pranašumą (17:12). Bet Prienų komanda atsakė spurtu 10:0 ir po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų persvarą (17:22).

Deja, antrajame kėlinyje Prienų komandoje pasikeitė įžaidėjas – Žygimantas Janavičius sėdo ant atsarginių suolelio, o komandai pradėjo vadovauti Malcolmas Grantas. Deja, iškart pradėjo pildytis pats prasčiausias scenarijus. „Neptūnas“ sustiprino gynybą, Prienų komandos puolimas užstrigo, o aikštelės šeimininkai pradėjo greitojo traukinio greičiu tolti (39:29, 44:29). Tik kėlinio pabaigoje svečiai šiek tiek pristabdė „Neptūno“ šėlsmą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 12 taškų (48:36).

Trečiojo kėlinio pradžioje Mindaugas Lukauskis įsūdė ketvirtąjį savo tritaškį, o po Darjušo Lavrinovičiaus dėjimo iš viršaus skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (51:41). „Neptūnas“ išnaudojo svečių klaidas ir padidino savo persvarą iki 14 taškų (55:41). Žygimanto Janavičiaus tritaškis ir Mindaugo Lukauskio dvitaškis leido Prienų komandai sumažinti atsilikimą iki 9 taškų (55:46). Deja, dar sumažinti skirtumą Virginijaus Šeškaus auklėtiniams nepavyko. Aikštelės šeimininkai spurtavo ir jų persvara padidėjo iki 17 (65:48), vėliau iki 19 taškų (72:53).

Po trijų kėlinių „SkyCop“ taškų deficitas siekė 17 taškų (74:57).

Ketvirtajame kėlinyje keletą kartų Prienų komandai pavyko sumažinti skirtumą iki 14 (76:62, 79:65, 82:68), bet visą kėlinį  žaidimo eigą jau kontroliavo aikštelės šeimininkai ir „SkyCop“ patyrė skausmingą pralaimėjimą 24 taškų skirtumu (102:78).