Skelbtą konkursą VšĮ „Prienai“ (TVIC) vadovo vietai užimti laimėjo Viktorija Strampickaitė

Larisa Šaltienė ir Viktorija Strampickaitė

Larisa Šaltienė ir Viktorija Strampickaitė

kvitrina.com

Liepos 21 d. Prienų rajono Savivaldybės administracijos atrankos komisija vykdė konkursą VšĮ „Prienai“ (Turizmo ir verslo informacijos centro) direktoriaus vietai užimti.

Konkurse dalyvavo dvi pretendentės – Viktorija Strampickaitė ir Larisa Šaltienė. Konkursas praėjo ganėtinai greitai ir komisija nutarė, jog geriau pasirodė Viktorija Strampickaitė.

Larisa Šaltienė po konkurso pasakė, jog jos žinios buvo įvertintos prasčiau, bet ji neskųs šio sprendimo ir toliau aktyviai dalyvaus viešosios įstaigos „Iš idėjos“ veikloje.

Viktorija Strampickaitė

Viktorija Strampickaitė

Viktorija Strampickaitė teigė, jog prieš sudėliojant tikslus ir uždavinius reikės surinkti informaciją apie verslo subjektus ir turizmo objektus, o vėliau imtis konkretaus darbo ir formuoti įstaigos veiklą. Atrankos komisijos pirmininkas Algis Marcinkevičius paklaustas, kas lėmė, jog komisija pasirinko būtent šią kandidatę, atsakė, jog abi jas slėgė jaudulys, todėl komisijos nariams reikėdavo pakartoti savo klausimus. Komisijos pirmininkas pabrėžė, jog skiriasi ir abiejų kandidačių programos. Nugalėtoja pateikė platesnio matymo programą, iš kurios galima buvo suprasti, kokiu keliu žengs vadovė. Kitos kandidatės programa buvo siauresnė ir joje negalima buvo įžvelgti kandidatės veiklos vizijos.

A. Marcinkevičius pripažino, jog konkurso nugalėtoja neturi ekonominio išsilavinimo, bet jo gal ir nereikia, nes į darbą su verslu bus samdomas specialistas.

Pasak komisijos pirmininko, TVIC bus finansuojamas programiniu principu ir bus siekiama, kad būtų uždirbamos lėšos iš kitų veiklų.

Tiesa, kai bus gautos pažymos iš STT dėl konkurso laimėtojos tinkamumo vykdyti šias pareigas, planuojamas savivaldybės vadovų susitikimas su Viktorija Strampickaite, kuriame įstaigos steigėjai pasidalins savo įžvalgomis ir įves pusės metų moratoriumą kritikai.

Deja, konkurso laimėtoja neturi vadovavimo patirties, dirba Nemuno kilpų regioniniame parke kultūros paveldo specialiste, buvo partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidatų sąraše į Seimą.

Taip pat skaitykite