„SKAITYK IR DALINKIS“

Gelbėkit vaikus

Sausio 25 dieną Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Aptarnavimo skyriuje vyko literatūros popietė „SKAITYK IR DALINKIS“, skirta Metų knygos rinkimuose dalyvaujančioms knygoms aptarti. Susirinkusieji meistriškų poezijos ir prozos tekstų gurmanai skaitė poetų Gintaro Bleizgio, Mariaus Buroko, Gretos Ambrazaitės eilėraščius, dalijosi mintimis apie rašytojus Grigorijų Kanovičių, Marcelijų Martinaitį, Leonardą Gutauską, Kornelijų Platelį. Jie ne tik dalinosi savo įžvalgomis apie perskaitytus kūrinius, bet ir nuomonėmis, kuri knyga iš dalyvaujančiųjų rinkimuose verta būti Metų knyga.

Tarp popietės dalyvių buvo ir kūrėjų. Šįkart Irena Makauskienė ir Bernardas Smirinenko naujausius savo kūrybos posmus skyrė kraštietei poetei Stefai Juršienei, neseniai šventusiai gražų jubiliejų. Dalyvavusieji popietėje skaitė jos eiles, sveikino su gražia švente.

Renginio metu buvo pristatyta Informacijos skyriaus parengta knygų ir kitų spaudinių paroda „GYVENIMAS KAIP UPĖ PLAUKIA“, skirta Stefos Juršienės 85-mečiui. Parodoje – kraštietės poetės išleistos poezijos knygelės, rankraštinio teksto kopija, interviu su Stefa Juršiene rajoniniuose laikraščiuose.

Parodą apžiūrėti galima Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos I-ame aukšte, kur ji bus eksponuojama visą vasario mėnesį.

Kviečiame aplankyti.

 

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti