• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

„Šilo“ orientacininkai – Lietuvos estafečių čempionato nugalėtojai

„Šilo“ elito vyrai - Lietuvos čempionai

„Šilo“ elito vyrai – Lietuvos čempionai

kvitrina.com

Rugsėjo 2–3 dienomis Telšių apylinkėse vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas estafečių ir ilgojoje trasose, kuriame sėkmingai pasirodė Prienų „Šilo“ orientacininkai.

Vyrų elito komanda (Vytautas Kamarūnas, Vytautas Beliūnas, Algirdas Bartkevičius) tapo čempionais. Šiliečiai už artimiausius varžovus iš Šiaulių „Igtisos“ buvo apie 3 min. greitesni.

Klubo pranešime rašoma: „Merkiant lietui buvo duotos bendro starto lenktynės po tankius ir daug pelkių turinčius miškus. Pirmajame etape startavęs Vytautas Kamarūnas finišavo aštuntas, labai nedaug atsilikęs nuo lyderių. Į antrąjį etapą išbėgęs Vytautas Beliūnas išvedė komandą į pirmąją vietą, 23 sekundėmis lenkdamas Šiaulių ,,Igtisos“ komandą. Trečiajame etape pirmas išbėgęs Algirdas Bartkevičius dar labiau sustiprino ,,Šilo“ persvarą ir užtikrintai finišavo turėdamas jau beveik 3 min. prieš antroje vietoje likusius šiauliečius. Suminis čempionų rezultatas buvo 2 val. 15 sek.“

Kitų komandų rezultatai buvo šiek tiek prastesni, bet įvertinus startavusių komandų skaičių (172), galima teigti, kad ir jie nuteikia pozityviai.

Moterų komanda (Indrė Beliūnė, Deimantė Motiejūnaitė, Akvilė Bartkevičiūtė) užėmė prizinę šeštąją vietą.

Vyresnieji veteranai (Zenonas Radzivonas, Audrius Deltuva, Pranas Mockus) iškovojo 6-ąją vietą, jaunesnieji veteranai (Andrius Jasiūnas, Rimvydas Arlauskas, Andrius Valatka) – 11-ąją.

 

Ilgojoje trasoje – šešios prizinės vietos 

Kitą dieną vyko Lietuvos čempionatas ilgojoje trasoje. Elito grupėje Vytautas Beliūnas užėmė aukštą ketvirtąją vietą (elito grupėje apdovanojamos šešios vietos) ir tapo čempionato prizininku.

Dar penki OK „Šilas“ orientacininkai grįžo su medaliais. Jie iškovojo prizines vietas įvairiose amžiaus grupėse.

M20 prizininkes

Lietuvos čempionais ilgojoje trasoje tapo Deimantė Motiejūnaitė (M20 amžiaus grupė) ir Rokas Lipnickas (V20 amžiaus grupė), trečiąsias vietas iškovojo Pijus Maciulevičius (V14), Akvilė Bartkevičiūtė (M20) ir Kęstutis Nenartavičius (V20).

Pijaus Maciuleviciaus bronza

Klubo pranešime ypatingai pabrėžti vis gerėjantys pakuoniškio Pijaus Maciulevičiaus rezultatai.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti