•  

     

     

     

Šią savaitę vykdoma prevencinė priemonė „Saugos diržai“

Informuojame, kad šią savaitę, lapkričio 13-18 dienomis, Alytaus apskrities policijos pareigūnai vykdo prevencines priemones, skirtas transporto priemonių vairuotojų ir keleivių saugos diržų, vaikams skirtų specialių sėdynių naudojimo kontrolei užtikrinti.

Primename, kad važiuojant transporto priemone su įrengtais saugos diržais, būtina juos užsisegti. Saugos diržas privalo būti užsegtas juosiant jį per petį ir per juosmenį arba kaip numatė transporto priemonės gamintojas.

Įspėjame, kad naudojimosi saugos diržais (taip pat motociklininko šalmais) tvarkos pažeidimas užtraukia vairuotojams ir (ar) keleiviams baudą nuo 100 iki 200 litų. Tokia pat veika, padaryta asmens, bausto administracine nuobauda už šį pažeidimą, užtraukia baudą nuo 200 iki 300 litų arba teisės vairuoti transporto priemones atėmimą vienam mėnesiui.

Alytaus apskrities kelių policijos pareigūnai kiekvieną dieną ypač daug dėmesio skiria pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų kontrolei, jų daromiems pažeidimams išaiškinti ir užkardyti.

Alytaus apskrities VPK informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti