•  

     

     

     

     

Šią savaitę gausu policinių prevencinių priemonių

Informuojame, kad rugpjūčio 13-16 dienomis, siekiant sumažinti eismo įvykių dėl leistino greičio viršijimo skaičių, Alytaus apskrities kelių policijos pareigūnai vykdo transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolės akciją. Transporto priemonių važiavimo greitis fiksuojamas ir mobiliais, ir stacionariais greičio matavimo prietaisais. Atkreiptinas dėmesys, kad policija teisės pažeidimams nustatyti naudoja tik tokius greičio matavimo prietaisus, kurie turi galimybę atmintyje kaupti atliktų matavimų duomenis.

Rugpjūčio 17 – 20 dienomis, policijos pareigūnai daugiausia dėmesio skirs motociklų ir mopedų vairuotojų netinkamam elgesiui kelyje kontroliuoti. Daug dėmesio kreips į mopedų, motociklų (keturračių motociklų) vairuotojų amžių, dokumentų, suteikiančių teisę vairuoti ir eksploatuoti šias transporto priemones, turėjimą, leistiną važiavimo greitį, mopedų, motociklų vairuotojų ir jų keleivių saugos šalmų naudojimą.

Rugpjūčio 17 – 19 dienomis, kaip ir kiekvieną vasaros savaitgalį, pareigūnai organizuos reidus, kurių metu tikrins transporto priemonių vairuotojų blaivumą, apsvaigimą nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. Šia prevencine priemone policija siekia neleisti eisme dalyvauti neblaiviems ar apsvaigusiems vairuotojams, keliantiems grėsmę eismo saugumui.

Alytaus apskrities PK informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti