Šeštasis Prienų futbolo čempionatas paženklintas favoritų pergalėmis

Gelbėkit vaikus

Futbols_prienai_rezultatai

kvitrina.com

Birželio 28 d. buvo sužaistas šeštasis Prienų futbolo čempionato turas, kuriame favoritai iškovojo eilines pergales.

IMGP40992

Pirmosiose šio turo rungtynėse buvo laukiama principingos kovos tarp „Stadiono“ ir „Rūdupio“ komandų. Kova aikštelėje jautėsi, bet įvarčiai dažniau atsidurdavo „Stadiono“ vartų tinkle. „Rūdupio“ komanda žaidė agresyviau ir geriau išnaudodavo sukurtus momentus. Pirmojo kėlinio pradžioje dar vyko apylygė kova (1:1), vėliau iniciatyva priklausė „Rūdupio“ ekipai, kuri ir laimėjo rungtynes rezultatu 4:1. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Egidijus Pašukevičius, Alvaras Zagurskas (2), Lukas Zagurskas. Paguodos įvartį „Stadionui“ pelnė Povilas Andriukevičius.

IMGP40732

Labai atkakliai vyko „Kalniečių“ ir „Gelgaudiškio“ dvikova. Visas rungtynes komandoms pavyko išlaikyti įtampą. Per mačą buvo įmušti šeši įvarčiai, bet pralaimėtojų nebuvo. Rungtynės baigėsi taikiai (3:3). Įvarčius komandoms pelnė E. Vabuolis, L. Bagdonas (2), G. Kamaitis, S. Žiūrauskas, T. Mickevičius. Šiose rungtynėse „Gelgaudiškio“ vyrukai iškovojo pirmąjį tašką.

IMGP43711

Daugiausiai prognozių buvo prieš „Ąžuolo“ ir „Pozityvūs“ komandų susitikimą. Visi spėliojo, ar pavyks „Ąžuolui“ sustabdyti „Pozityvūs“ futbolininkų pergalingą žygį. Deja, nors „Ąžuolo“ komanda dar pirmajame kėlinyje gavo vieno žaidėjo aikštelėje pranašumą (buvo pašalintas iš aikštelės „Pozityvūs“ žaidėjas), žaidimo gijas savo rankose laikė jų varžovai. Tiesa, Veiverių komandos rezultatyvumas nebuvo didelis, bet pergalė buvo iškovota užtikrintai (2:4). „Ąžuolui“ įvarčius pelnė Donatas Mekionis ir Mantas Krūvelis. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Ignas Rastutis, Tomas Rastutis, Giedrius Savukaitis.

Po šios pergalės „Pozityvūs“ komanda su 18 taškų išlieka vienvaldžiu čempionato lyderiu.

IMGP42462

Ypač gausiai į rungtynes su „Ringiu“ susirinkusiems „Jiezno“ futbolininkams sunkiai sekėsi nuginkluoti varžovų vartų sargą, nors momentų buvo sukurta pakankamai. Užtat Balbieriškio komandai mušti įvarčius sekėsi labai gerai. Jie pelnė penkis įvarčius, o į savo vartus paleido tik vieną. Įvarčių autoriais tapo A. Lygnugaris, A. Jodauga (3), M. Sakavickas, E. Šulcas (į savo vartus).

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti