•  

     

     

     

Šeštadienį Prienų arenoje oficialiai atidarytas Europos jaunimo sklandymo čempionatas

IMG_6119

Viktoras Arbačiauskas
kvitrina.com

Atsitraukus Covid-19 pandemijai, o Lietuvoje atšaukus karantiną, Pociūnuose vėl šurmuliuos sklandytojai iš įvairių Europos šalių. Tiesa, šį kartą tai bus jaunimo čempionatas. Liepos 10 d. Prienų arenoje įvyko oficialus Europos jaunimo sklandymo čempionato atidarymas. Ceremonijoje dalyvavo 11 šalių pilotai ir jų delegacijos, čempionato organizatoriai ir Prienų rajono savivaldybės atstovai. Renginį koordinavo Prienų kultūros ir laisvalaikio centras.

Sveikinimo žodžius pasakė Tarptautinės žiuri prezidentas Juha Silvennoinen (Suomija), Lietuvos aeroklubo prezidentė Eglė Paužolienė, A. Gustaičio aviacijos instituto dekanas Justas Nugaras, čempionato direktorius Vladas Motūza. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas palinkėjo pilotams gerų startų ir geriau susipažinti su mūsų kraštu.

IMG_6128

Po oficialios šalių atstovų eisenos, sveikinimo žodžių, atidarymo ceremonijos dalyviams koncertavo liaudiškių šokių kolektyvas „Ringis“ (vadovas R. Markūnas), Karinių oro pajėgų pučiamųjų orkestras (vadovas R. Kukulskis), solistė Agnė Baliūnaitė.

Čempionate startuos 44 pilotai iš 11 Europos šalių. Tiesa, dėl įvairių priežasčių į čempionatą neatvyko  stiprios komandos iš Austrijos, Prancūzijos, Švedijos ir kitų šalių.

IMG_6121

P.S. Čempionato atidarymo ceremonija praėjo su gera nuotaika ir šiltomis emocijomis. Tiesa, arenoje temperatūra buvo gan aukšta. Ir kaip norėtųsi, kad pagrindinėje Prienų sporto arenoje būtų įrengti kondicionieriai, kurie apsaugotų dalyvius nuo gamtos išdaigų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti