• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Septynmetės mergaitės pramoga – mojuoti pravažiuojantiems tarnybiniams automobiliams

IMG_20220106_151317

kvitrina.com

Dalinamės Alytaus AVPK pateiktu pasakojimu apie septynmetės mergaitės pramogą.

Lietuvą užplūdus neteisėtiems migrantams, pasienyje suaktyvėjo specialiųjų tarnybų darbas. Vietos gyventojai kasdien prasilenkia su ne vienu policijos ekipažu iš įvairių šalies miestų. Pro savo spindinčias ir smalsias akis pro pat namų langus važiuojančių tarnybinių automobilių nepraleido pačiame Kapčiamiesčio centre gyvenanti septynmetė.

Susipažinkite, policijos ir visų specialiųjų tarnybų gerbėja – Miglė iš Kapčiamiesčio. Pasitinkanti ir išlydinti visus pravažiuojančius tarnybinius automobilius, stovėdama lange ir mojuodama jiems. Mergaitė susilaukė didelio policijos pareigūnų dėmesio. Pareigūnai vieni kitiems pradėjo skleisti žinią, kad važiuodami pro Miglutės namą būtinai pamojuotų ir įjungtų švyturėlius, kurie jaunąją gerbėją labai džiugina.

Sausio 6-oji žaviajai dzūkaitei įsimins ilgam, nes ją netikėtai aplankė Alytaus apskr. VPK bendruomenės pareigūnai Renata ir Donatas bei policijos bičiulis Amsis. Šis vizitas labai pradžiugino Miglutę. Smalsi mergaitė turėjo daug klausimų policijos pareigūnams ir niekaip nenorėjo paleisti bičiulio Amsiaus.

Padėkojusi už dovanas ir malonią staigmeną, Miglutė atsisveikino su netikėtais svečiais ir greitai nuskubėjo į savo „postą“ lange, kad neliktų nei vieno policijos, pasieniečių, Frontex, karių ar kitų pareigūnų ekipažo, su kuriuo ji nepasisveikino ir nepalinkėjo geros tarnybos.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti