Senųjų metų pabaiga – su nusivylimo prieskoniu

Gelbėkit vaikus

virginijus-seskus-69933670

kvitrina.com

Gruodžio 30 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai žaidė paskutines šių metų „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes ir Kauno halės arenoje buvo pažeminti ne pačios stipriausios „Žalgirio“ komandos sudėties (93:48).

Toks patyrusios, kaip „SkyCop“, ekipos pažeminimas rodo, kad problemų yra daugiau nei įvardina pati komanda. Atrodo, kad patyrę žaidėjai pamiršta, jog į pergales veda bendras darbas, o ne tritaškių lietus iš bet kokių padėčių.

Tiesa, jei pataikymo procentas iš visų pozicijų katastrofiškai prastas (dvitaškiai – 34 %, tritaškiai – 19 %, baudos metimai – 67 %), tai stebina mažas padarytų klaidų kiekis (tik 10), kaip ir perimtų kamuolių (net 8).

Kaune savo galimybių ribose sužaidė Vytenis Lipkevičius (12 taškų). Po 9 taškus pelniusieji Ovidijus Varanauskas ir Maikas Bruesewitzas gali daugiau. Tiesa, Maikas (4) ir Arnas Labuckas (6) buvo pagrindiniai kovotojai po krepšiais, bet bendrai Prienų komanda kovą po krepšiais pralaimėjo beviltiškai (26/48).

http://www.lkl.lt/tv/2093/betsafelkl-rungtyniu-komentarai-zalgiris-skycop-2018-12-30Reikia pripažinti, jog formuojant komandą buvo padaryta daug klaidų. Patyrę, bet jau ne jauni žaidėjai, yra per lėti kovojant su jaunesnėmis komandomis. Šias problemas aiškiai įvardina rungtynės su Kauno „Žalgiriu“.

Vieno atsakymo į tokį beviltišką „SkyCop“ žaidimą nėra. Jo neturi ir komandos strategas Virginijus Šeškus, kuris spaudos konferencijoje po rungtynių net nežinojo, ką pasakyti susirinkusiems žurnalistams. Anot stratego, taip žaisti negalima, nes noro kovoti turėjo 1-2 žaidėjai, o kur kitų sportinis pyktis? V. Šeškus jau ne pirmą kartą užsimena apie save ir, galbūt, savo nesugebėjimą išaiškinti komandai, kaip reikia žaisti.

Teisus buvo „SkyCop“ strategas, kuris teigė, jog nesimato ir rezervų komandos žaidimui pagerinti. Sirgaliai laukia į aikštelę sugrįžtančio Mindaugo Lukauskio. Gal jo grįžimas įneš energijos į prieniškių žaidimą.

Prieš čempionatą Arnas Labuckas ir Gintaras Leonavičius teigė, jog bus viskas gerai ir komanda žais gerai. 2018-ieji nebuvo itin geri, gal 2019 metais bus mažiau „kiaulysčių“?

Tokie būtų ir linkėjimai komandai pasitinkant Naujuosius metus.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti