•  

     

     

     

     

Sekmadienio ture netikėtumų nebuvo

pirmenybesSausio 11 d. buvo sužaistas Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių penktasis turas.

I pogrupio lyderiai nesunkiai įveikė savo oponentus. „Stakliškių“ krepšininkai rezultatu 90:63 sutriuškino „Išlaužo“ komandą. Stakliškiečiai nuolat dominavo aikštelėje. Pirmajame kėlinyje „Stakliškių“ komanda išsiveržė į priekį (25:19), o antrajame paklojo tvirtą pamatą galutinei pergalei. Kėlinys buvo laimėtas 13 taškų skirtumu, o po dviejų ketvirčių įgytas 19 taškų panašumas (48:29). Antroje rungtynių pusėje „Stakliškių“ krepšininkai dar padidino savo persvarą ir įveikė varžovus iš Išlaužo 27 taškų skirtumu (90:63). M. Gečionis buvo rezultatyviausias „Stakliškių“ komandoje (19 taškų), o A. Tulas – „Išlaužo“ (17).

Neturėjo problemų su varžovais ir „Savivaldybės“ krepšininkai. Jų rungtynėse su „KKSC-96/Prienų seniūnija“ visi taškai buvo sudėti jau po antrojo kėlinio, kurį „Savivaldybės“ komanda laimėjo net 26 taškų skirtumu. Po dviejų kėlinių komandas skyrė net 35 taškai (53:18). Antroje rungtynių pusėje situacija iš esmės nepasikeitė. „Savivaldybės“ krepšininkai lengvai iškovojo ketvirtąją pergalę (94:59).

„Savivaldybės“ komandoje šėlo T. Kavaliauskas. Jo sąskaitoje 32 taškai. M. Malinauskas iš „KKSC 96/Prienų seniūnija“ komandos į varžovų krepšį įmetė 26 taškus.

II pogrupyje taip pat buvo sužaistos dvejos rungtynės. „KKSC 99/Prienų seniūnija“ komandos jaunimas nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Balbieriškio „Ringio“ krepšininkams. Rungtynės pasibaigė rezultatu 85:63 „Ringio“ naudai. Ringiečius į pergalę vedė D. Kuzmickas. Jo sąskaitoje 26 taškai. Jaunimo gretose rezultatyviausias buvo T. Stadalius (19 taškų).

Kitame pogrupio susitikime vyko permaininga kova. Birštono „Žvėrių-Erno“ krepšininkams tik po sėkmingai sužaisto trečiojo kėlinio pavyko įgyti dviženklį pranašumą prieš Veiverių „Amberio“ komandą (63:49). Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (38:37). Ketvirtajame kėlinyje „Amberio“ komanda sugebėjo sumažinti skirtumą, bet tie du taškai situacijos nepakeitė. Birštono komanda iškovojo pergalę rezultatu 77:65. Kurorto ekipoje net 29 taškus pelnė Artiomas Marchockis. V. Mocevičius buvo rezultatyviausias „Amberio“ komandoje (17 taškų).

kvitrina.com

Nuotrauka organizatorių.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti