• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Šeimų šventė „Revuonos“ vidurinėje mokykloje

Į Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos kiemelyje vykusią II Šeimų šventę susirinko mokyklos bendruomenės nariai. Šventę vainikavo daugybė gegužės ir birželio mėnesiais minimų progų: Motinos diena, meilės deivės Mildos šventė, Tarptautinę šeimos, Vaikų gynimo, Tėvo dienos. Žaidimu „Šiandien susirinko mūsų šeimynėlė“ revuoniškius į didelę šeimą subūrė ketvirtokai, jų mokytoja Danutė Baranauskienė su Stanislovu Šešelgiu ir šokių būrelio vadovė Gina Kareivaitė su Dariumi Žilinsku.

Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė kalbėjo apie šeimos reikšmę visuomenei, džiaugėsi, kad tiek daug šeimų nepasididžiavo ir susirinko kartu praleisti laiką. Direktorė pristatė svečius: rajono savivaldybės vicemerę Loretą Jakinevičienę, partijos „Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus pirmininką Vytautą Kamblevičių, Seimo nario Juozo Palionio šeimos narius.

Išklausę svečių sveikinimų, stebėjome pirmoko Augusto mamytės Deimilės Kazakauskienės nertų ir megztų rūbų, kuriuos demonstravo mokyklos dešimtokės, kolekciją „Raštų gama“. Kokios nagingos ir kūrybingos mamos, galėjome įsitikinti grožėdamiesi Tomo Špukausko, Roko Gedžiaus, Justino Baranausko ir Manto Čepulionio mamyčių darbais: mezginiais, papuošalais, siuviniais, net paveikslais.

Šventėje skambėjo ir dainų. Dainavo antrokė Vytautė Radzevičiūtė su tėveliais, šeštokas Matas Danilevičius su mama, taip pat ir mūsų penktokai. Gera buvo stebėti Stravinskų šeimos dešimtokės Paulinos, devintoko Luko, šeštoko Lauryno, ketvirtoko Pijaus, antrokės Agnės ir mažylio Mato bei jų tėvelių prisistatymą. Paulina mokyklai padovanojo savo pieštą paveikslą.

Šeštoko Benjamino Kupsto mama Diana papasakojo ir parodė, kaip gražias kasas supinti. Kaip glostyti molį, kad jis atgytų, papasakojo septintoko Pijaus ir dešimtoko Arno mama Aušra Deltuvienė. Kad bitutės ne tik saldų medų neša, supažindino septintokės Justės tėvai Danutė ir Gediminas Olsevičiai. Aušra Deltuvienė kvietė šeimas į amatų dirbtuves, kur buvo galima savo šeimos židinį nusilipdyti ir jį sušildyti pačių nulipdyta žvakele.

Šventėje vaišių taip pat netrūko. Stalus, gausius saldumynų, gardumynų, paruošė Ferevičių, Radzevičių, Žurauskų, Skinkių šeimynos. Kuzmickų, Keturakių, Krašinskų ir Vinklerių šeimos visus skania kelme virta žuviene, žolelių arbatomis, duona su medumi vaišino. Šių šeimų moterys žolynus rinkti ir burtis kvietė.

Kad prisivalgę neaptingtume, rūpinosi muzikos mokytojas Aidas Leskauskas ir vienuoliktokai. Linksmai nusiteikę vienuoliktokai kvietė į šokio sūkurį visus šventės dalyvius.

Mokyklos tarybos pirmininkė Vytautė Kurtovienė, šventės organizatorė, linkėjo santarvės ir ramybės šeimoms. Šventę papuošusioms šeimoms buvo įteiktos padėkos, rėmėjų Palionių dovanos. Šventės pabaigoje visi vaišinosi milžinišku tortu – Vytauto Kamblevičiaus dovana.

Dar kartą „Revuonos“ vidurinės mokyklos bendruomenė įrodė, kokia yra vieninga ir stipri.

Mokyklos tarybos pirmininkė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti