Savivaldybė kviečia balsuoti už Prienų automobilių žiedinės sankryžos akcento idėjas

I variantas (sklandytuvas su užrašu Prienai)

I variantas (sklandytuvas su užrašu Prienai)

II variantas (tik sklandytuvas)

II variantas (tik sklandytuvas)

III variantas (tik užrašas Prienai)

III variantas (tik užrašas Prienai)

 

Prienų r. savivaldybės Įvaizdžio grupė (pirmininkė – mero patarėja Jūratė Zailskienė, nariai – Prienų r. savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja D. Joneliūnienė, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis, Investicijų skyriaus vedėjas V. Griauslys, Švietimo skyriaus vyr. specialistė R. Pavlavičienė) apsvarstė gyventojų pasiūlytas automobilių žiedinės sankryžos, esančios prie degalinės „Lukoil“ kelyje Kaunas–Prienai–Alytus, akcento idėjas. Atsižvelgiant į tai, kad akcentas turi atspindėti Prienų kraštą, turi būti matomas iš visų pusių bei visais metų laikais, komisija siūlo visuomenei balsuoti už labiausiai patikusį variantą.

Balsavimas vyks iki liepos 20 dienos Prienų rajono laikraščių ir kitose FACEBOOK paskyrose, Prienų r. savivaldybės fojė, telefonais (8 319) 61102, (8 319) 61110, 8 616 46722.

Kokį varinatą Prienų automobilių žiedinės sankryžos akcento idėjos palaikot?

Rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Taip pat skaitykite

18 komentarai

  1. nagi

    Tas lėktuvas man atrodo pretenzinga, o kas pretenzinga, tas juokinga. Čia kaip kai kurie tėvai stengiasi vaikui kuo „prajoviškesnį“ vardą sugalvoti, nesuprasdami, kad darosi juokingi. Man įdomu, ką siūlė gyventojai. Jiems buvo duota daug laiko tam. Ir kieno gi tokio čia pasiūlymas su lėktuvėliu laimėjo?

  2. Laima

    O man net labai gražu. Super!
    O Jurgis – kurioje sankryžos pusėje jūs įsivaizduojate Jurgio arklio arba drakono užpakalį? Nuo Kauno, ar nuo Alytaus?