•  

   

   

   

Savaitgalio išvykos „Covid-19“ gniūžtė auga

korona

kvitrina.com

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, 21 žmogaus savaitgalio kelionė pasipildė dar 2 žmonėmis, kuriems nustatyta koronaviruso infekcija. Abu infekuotieji gyvena Kauno rajone, bet viena iš moterų dirba Prienų įstaigoje. Portalo žiniomis, moteriai koronavirusas buvo nustatytas po pakartotinio ėminio. Moters darbo kolegoms atlikti testai buvo neigiami.

Pagal turimą informaciją, infekuota moteris su kolegomis kontaktavo tik epizodiškai. Deja, yra duomenų, jog kelionės dalyviai turėjo ir kitų kontaktų. Vyksta tyrimas.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

 1. V.

  A velniam tiem senukam reikėjo i išvyka važiuot kaip toks laikas .Ir be to gerai gerbia žmoniu privatuma kad neviešina kas jie toki .Nes kaip dabar tokia padėtis tai dar varkšiukus užbomborduotu šita visuomenė .Nes jau ir taip pradėjom net savo šešėlio bijot .O šeip nu ka pakeistu žinojimas kur jie buvo su kuo matėsi kalbėjo per ka praėjo .Juk liga gali užsikrėst nuo praeivio gatvėj žmogus praeis ir net neitarsim kad jis serga .Mažiau paniekuokim vykdykim nurodymus.Ir džiaukimės gamta saule patekančia kas ryta .

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti