Savaitės kriminalai, nelaimės ir eismo nusižengimai

1

kvitrina.com

Pateikiama informacija apie mūsų krašte įvykdytas kriminalines veikas, nelaimes ir eismo nusižengimus paruošta pagal policijos suvestines.

NEBLAIVŪS UŽ VAIRO

Nors jau metus galioja griežtesnės baudos už vairavimą neblaiviam, o nustačius daugiau nei 1,5 promilės girtumą gresia ir baudžiamoji atsakomybė, žmonės dar sėda už vairo išgėrę.

Balandžio 21 d. apie 1 val. nakties Piliakalnio kaime patikrai buvo sustabdytas automobilis „VW Passat“. Vairuotojui buvo nustatytas 1,77 promilės girtumas. Patikrinimo metu paaiškėjo, jog 1977 m. gim. vyras neturėjo teisės vairuoti jokios transporto priemonės. Mėgėjas pasivažinėti išgėręs ir be teisės vairuoti buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Balandžio 22 d., bet jau vidury dienos (12 val.10 min.), Pieštuvėnų kaime policijai įkliuvo 1964 m. gimimo vyras, kuris taip pat neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės, sėdo už vairo išgėręs. Jam buvo nustatytas net 2,42 promilės girtumas.

Balandžio 24 d. apie 15 val. 45 min. Prienų rajone (pagal policijos duomenis) patikrai buvo sustabdytas automobilis (koks nenurodytas). Po patikros paaiškėjo, jog jį vairavo 1958 m. gim. vairuotojas, kuriam buvo atlikti net du neblaivumo testai. 15 val. 54 min. nustatytas 1,96 promilės girtumas, 16 val. 10 min. – 1,99. Vairuotojas nesulaikytas. Jam įteiktas šaukimas atvykti į policijos komisariatą.

4

GAISRAI

Balandžio 21 d. Panartiškių kaime (Birštono savivaldybė) dėl neatsargaus elgesio su ugnimi (paliktas prie priežiūros laužas) įsiplieskė gaisras, kurio metu sudegė ūkiniai pastatai ir juose buvęs turtas, 0,5 ha miško paklotės, 1,5 h Nemuno pakrantės pievos.

Balandžio 23d. apie 2 val. nakties buvo gautas pranešimas, jog Pakumprio kaimo sodybos kieme dega automobilis „Audi Q7“. Nukentėjęs nurodė, jog pabudo nuo langų dūžių ir pamatė, kad dega jo automobilis. Policija pradėjo tyrimą.(Policijos nuotraukos)

Portalo žiniomis, degė buvusiuose gamybiniuose pastatuose prieš dvejus metus gyvenamąjį būstą įsirengusio vyro automobilis.

VAGYSTĖS

Balandžio 23 d. Prienuose buvo įsibrauta į kavinės patalpas, esančias Vytauto gatvėje. Pavogti alkoholiniai gėrimai, sirupai ir šokoladai.

Balandžio 25 d.  Stakliškių seniūnijoje apvogtas sklypo savininko iš Kauno vagonėlis. Pavogti apyvokos daiktai.  Nuostolis 408 eurai. Turtas nedraustas ir nesaugomas.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti