•  

     

     

     

Saugaus eismo diena Birštone

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena, į atmintinų dienų sąrašą įtraukta 2006 metais. Policijos pareigūnai, minėdami šią dieną ir siekdami dar kartą visuomenei priminti apie eismo saugumą, pagarbą vienas kitam kelyje, Kelių eismo taisyklių laikymosi būtinybę, kiekvieno eismo dalyvio atsakomybę už savo elgesį kelyje, visoje šalyje organizuoja įvairias prevencines priemones.

Birštono policijos komisariato pareigūnai, minėdami Saugaus eismo dieną, tradiciškai skyrė dėmesį mažiausiems eismo dalyviams. Viešosios policijos poskyrio tyrėjas V. Struckas ir specialistas R. Vaitauskas apsilankė Birštono lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“. Pareigūnai vaikams papasakojo apie pagrindines saugaus elgesio kelyje taisykles, atšvaitų svarbą, padovanojo jiems knygeles ir saugumo priemones – atšvaitus.

Visi eismo dalyviai turėtų nepamiršti pagrindinės savo pareigos – eismo dalyvių elgesys grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu.

Visiems eismo dalyviams linkime gero kelio ir saugių kelionių ne tik balandžio 6-ąją – Saugaus eismo dieną, bet ir kiekvieną dieną.

Birštono policijos komisariato informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti